26. koncertní sezona ČFSB 2016–2017

koncerty a zahraniční turné

2016

1.9. Ostrava – Katedrála Božského Spasitele, Beethoven: Missa solemnis
8.9. – 9.9. Ostrava – Dům kultury, Janáček: Glagolská mše
20.9. Vídeň - Konzerthaus (Rakousko), Verdi: Requiem
24.9. Ostrava – kostel Panny Marie Královny, Schubert: Mše As-dur
25.9. Brno – Besední dům, 1. ab. koncert, 11. ročník, Schubert: Mše As-dur
10.10. Brno – Besední dům, Dvořák, Novák, Martinů, Řezníček, Fiala, Janáček (Janáček-Brno 2016)
15.10. Olomouc – Dóm sv. Václava, Beethoven: IX. symfonie
16.10. Brno – Besední dům, 2. ab. konc., 11. ročník, Hosté Českého filharmonického sboru Brno: M. Jakubíček, ČFSB, Fiala, Tavener
3.11. Olomouc – Reduta, Mozart: Koncert pro housle, klavír a orchestr, Requiem
6.11. Brno – Besední dům, 3. ab. koncert, 11. ročník, Mozart: Koncert pro housle, klavír a orchestr, Requiem
17.11. Teplice – Dům kultury, Janáček: Glagolská mše
23.11. – 24.11. Brno – Janáčkovo divadlo, Busoni: Klavírní koncert, Martinů: Svatební košile
10.12. Brno – Besední dům, Natáčení CD (Fiala: Mariánská mše, Česká mše vánoční, Růže tajemná)
16.12. Brno – Stará radnice – Křišťálový sál, Předvánoční koncert – Pastorely starých českých mistrů
17.12. Židlochovice – kostel, Benefiční koncert – Vodňanský, Černohorský, Bruckner, Fibich, Górecki, Fiala
18.12. Brno – Besední dům, Ryba: Česká mše vánoční „Hej, Mistře!“ – Benefiční koncert (16.00 )
18.12. Brno – Besední dům, 4. ab. koncert, 11. ročník, Fiala: Česká vánoční mše, Ryba: Česká mše vánoční „Hej, Mistře!“
27.12. Hranice na Moravě – kostel Stětí sv. Jana Křtitele, České vánoční koledy, Ryba: Česká mše vánoční „Hej, Mistře!“
27.12. Drnovice – kostel sv. Vavřince, Ryba: Česká mše vánoční „Hej, Mistře!“ – Benefiční koncert
28.12. Bořitov – kostel sv. Jiří, České koledy a vánoční pastorely – Benefiční koncert
29.12. – 31.12. Stuttgart (Německo), Beethoven: IX. symfonie


2017

10.1. - 15.1. Berlín (Německo), Mahler: Symfonie č. 2
26.1. - 27.1. Brno – Janáčkovo divadlo, Novák: Didó, Suk: Zrání
30.1. - 3.2. Liege (Belgie), Mendelssohn: Sen noci svatojánské (Ž) Šostakovič: Babi jar (M)
9.2. Brno – Husův sbor, Natáčení CD (Fiala: Regina coeli)
18.2. Brno – Besední dům, Natáčení CD (Martinů, Řezníček)
19.2. Brno – Besední dům, 5. ab. konc., 11. roč., Hosté ČFSB – Sborový koncert (Górecki, Messiaen, Fiala, Hrušovský, Rachmaninov)
10.3. Praha – Rudolfinum, Orff: Carmina burana
16.3. Hradec Králové – sál FHK, Martinů: Kytice
19.3. Brno – Besední dům, 6. ab. koncert, 11. ročník, Martinů: Violoncellový koncert č.1, Kytice
19.4. Praha – Obecní dům, Honneger: Jana z Arcu
21.4. Brno – Židenice – Chrám Spasitele, Velikonoční koncert (Vodňanský, Černohorský, Bruckner, Fibich, Fiala)
23.4. Brno – kostel sv. Janů, Mendelssohn: Paulus (VFDH)
24.4. - 28.4. Frankfurt, Essen, Erlangen (Německo), Orff: Carmina burana, Borodin: Polovecké tance
9.5. Praha – Rudolfinum, Beethoven: IX. symfonie
15.5. - 20.5. Kolín nad Rýnem, Dortmund (Německo), Berlioz: Ein deutsches Requiem
24.5. Praha – Forum Karlín, Schnittke: Faustovská kantáta (Pražské jaro)
28.5. Brno – Besední dům, 7. ab. koncert, 11. ročník, Beethoven: Romance G dur a F dur, Vaňhal: Stabat Mater
2.6. Opava – kostel sv. Václava, Szymanovski: Harnasie
7.6. - 11.6. Berlín (Německo), Janáček: Glagolská mše
11.6. Praha – Obecní dům, Brahms: Ein deutsches Requiem
18.6. Litomyšl – Státní zámek, Szymanovski: Stabat Mater, Górecki: Totus Tuus, Shore: Pán prstenů
19.6. Praha – Rudolfinum, Mahler: Symfonie č. 2
22.6. - 24.6. Poznaň (Polsko), Szymanovski: Stabat Mater, Beethoven: IX. symfonie
24.6. Berlín (Německo), Szymanovski: Stabat Mater, Beethoven: IX. symfonie
25.6. - 10.7. Heidenheim (Německo), Zkoušky a 1. a 2. provedení Wagner: Bludný Holanďan
14.7. - 30.7. Heidenheim (Německo), 3.,4.,5.,6.,7., 8. provedení Wagner: Bludný Holanďan, 1. a 2. provedení Verdi: Jeden den králem
23.7. Heidenheim – kostel (Německo), Dvořák: Stabat Mater
4.8. Český Krumlov, Verdi: Requiem


25. koncertní sezona ČFSB 2015–2016

koncerty a zahraniční turné

2015

1. 9.  Ostrava – Mariánské hory, kostel Panny Marie Královny Haydn: Čtvero ročních období
3. 9.  Ostrava – Ludgeřovice, kostel sv. Mikuláše Bruckner: Moteta, Mše e-moll
6. 9.  Brno - Besední dům, 1. ab. koncert, 10. ročník, Mozart: Regina coeli C dur, Regina coeli B dur, Faure: Requiem
11. 9. – 13. 9.  Eberbach (Německo) Dvořák: Stabat Mater
20. 9. Olomouc – kostel sv. Václava Martinů: Polní mše 
28. 9. Ostrava – Mariánské hory, kostel Panny Marie Královny Berlioz: Faustovo prokletí
8. 10. Teplice – Dům kultury Mahler: Symfonie č. II.
10. 10. Olomouc – kostel Panny Marie Sněžné Donizetti: Messa di Gloria
11. 10. Zlín – kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů Gallus: Lamentatio I., Bruckner: Moteta, Fiala: Gratia musa tibi
14. 10. – 18. 10.  Stuttgart (Německo) Orff: Carmina burana
19. 10. – 22. 10. Dortmund (Německo) Mahler: Symfonie č. 2 (2x)
25. 10. Brno – Besední dům, 2. ab. koncert, 10. ročník, Saint-Saëns: Requiem, Dvořák: Biblické písně, Te Deum
26. 10. Hradec Králové – sál FHK Saint-Saëns: Requiem, Dvořák: Biblické písně, Te Deum
7. 11. – 9. 11. Mnichov (Německo) Verdi: Requiem
9. 11. Praha – katedrála sv. Víta Verdi: Requiem
15. 11. Brno - Besední dům, 3. ab. koncert, 10. ročník, Sborový koncert (Dvořák, Janáček, Novák, Martinů, Fiala, Řezníček)
15. 11. Letovice – farní chrám sv. Prokopa Koncert duchovní hudby
17. 11. – 22. 11. Lille (Francie) 2x Mahler: Symfonie č. II.
26. 11. – 2. 12. Kolín nad Rýnem (Německo) Prokofjev: Alexander Něvský, Borodin: Polovecké tance+ nahrávání
5. 12. Praha – sál Bohuslava Martinů Česká sborová tvorba 19. a 20. století (Dvořák, Janáček, Novák, Martinů, Fiala)
6. 12. Rozhraní – farní kostel Povýšení sv. Kříže Koncert duchovní hudby
6. 12. Vísky u Letovic – farní kostel sv. Michaela archanděla Koncert duchovní hudby
14. 12. – 18. 12. Bonn (Německo) Beethoven: IX. symfonie + nahrávka
20. 12. Brno – Besední dům, 4. ab. koncert, 10. ročník, Vánoční koncert: Pastorely, Ryba: Česká mše vánoční „Hej, mistře“) (2x)
27. 12. Rajhrad - opatský chrám sv. Petra a Pavla Benefiční vánoční koncert, Ryba: Česká mše vánoční „Hej, mistře!“
29. 12. – 31. 12. Stuttgart (Německo) Beethoven: IX. symfonie 


2016

1.1. Praha – Rudolfinum, Orff: Carmina burana (ČF)
14.1. Olomouc – Reduta, Slavné operetní a operní sbory (Strauss, Borodin, Massenet, Verdi)
17.1. Brno – Besední dům, 5. ab. koncert, 10. ročník, Slavné operetní a operní sbory (Strauss, Borodin, Massenet, Verdi)
21.1. – 23.1. Norimberk (Německo), Beethoven: IX. symfonie
27.1. – 1.2. Liége (Belgie), Honneger: Jana z Arku
18.2. – 19.2. Brno – Janáčkovo divadlo, Janáček: Amarus (2x)
28.2. Brno – Besední dům, 6. ab. koncert, 10. ročník, Hosté ČFSB – Skladby pro violu a klavír (Husa, Stravinskij, Martinů, Mendelssohn, Liszt, Hindemith)
8.3. – 10.3. Praha – Obecní dům, Shore: Pán prstenů (2x, 8. 3. zkouška)
17.3. Zlín – Kongresové centrum, Haydn: Stvoření
24.3. Plzeň, Mendelssohn: Lobgesang
3.4. Brno – katedrála sv. Petra a Pavla, Dvořák: Te Deum (Velikonoční festival duchovní hudby)
4.4. – 12.4. Torino, Modena, Ferrara (Itálie), Stravinskij: Oedipus Rex
15.4. Praha – Rudolfinum, Janáček: Její pastorkyňa
17.4. – 19.4. Londýn (Anglie), Janáček: Její pastorkyňa
21.4. Praha – Obecní dům, Orff: Carmina burana
24.4. Brno – Besední dům, 7. ab. koncert, 10. ročník, Haydn: Stvoření
25.4. Praha – Obecní dům, Schulhoff: Jazzové oratorium „H.M.S. Royal Oak“
5.5. Brno – DRFG hala (Rondo), Orff: Carmina burana
17.5. Praha – katedrála sv. Víta, Eben: Karel IV, Dvořák: Te Deum, Krček: Maiestas et Vita Caroli
22.5. Brno – Kostel sv. Janů (U Minoritů), 8. ab. koncert, 10. ročník, Dvořák: Stabat Mater
26.5. – 1.6. Stuttgart (Německo), Puccini: Turandot
4.6. Praha – Obecní dům, Poulenc: Gloria, Vasks: The Friut of Silence (Pražské jaro)
5.6. Ostrava – Hala GONG, Berlioz: Romeo a Julie
7.6. Ostrava – Katedrála Božského Spasitele, Dvořák: Te Deum, Diettersdorf: Missa solemnis C dur
8.6. Kutná Hora – kostel sv. Jakuba, Gallus, Bruckner, Fiala
9.6. Plzeň – Měšťanská beseda, Dvořák: Stabat Mater
12.6. Valtice – Zámecká zahrada, Operní sbory (Smetana, Fibich, Dvořák, Verdi)
16.6. Litomyšl – Státní zámek, Mozart: Requiem
19.6. Litomyšl – Státní zámek, Mahler: Symfonie č. 8
25.6. – 10.7. Heidenheim (Německo), zkoušky, 1. a 2. provedení Puccini: Bohéma
7.7. – 10.7. Eberbach (Německo), Orff: Carmina burana, Dvořák: Te Deum
15.7. – 17.7. Heidenheim (Německo), 3. a 4. představení Puccini: Bohéma
22.7. – 24.7. Heidenheim (Německo), 5. a 6. představení Puccini: Bohéma
29.7. – 7.8. Heidenheim (Německo), 7., 8., 9. a 10. představení Puccini: Bohéma, Verdi: Oberto (scénicky 2x)
31.7. Hohenstadt (Německo), Sborový koncert
16.8. Brno – Špilberk, Orff: Carmina burana
17.8. Dukovany – zámek, Sborový koncert (MHF Petra Dvorského)


24. koncertní sezona ČFSB 2014–2015

koncerty a zahraniční turné

2014

1.9. Ostrava – kostel Panny Marie Královny, Dvořák: Requiem
2.9. Frýdek-Místek – kostel sv. Jana a Pavla, à capella – Poulenc, Górecki, Martinů, Janáček
4.9.–6.9. Eberbach (Německo), Berlioz: Romeo a Julie
11.9.–14.9. Saarbrücken (Německo), Beethoven: IX. symfonie
15.9.–17.9. Praha – Rudolfinum, Dvořák: Alfréd – opera, (1 koncert + natáčení CD)
20.9. Ostrava – kostel Panny Marie Královny, Mendelssohn: Lauda Sion, Puccini: Messa di Gloria
22.9.–28.9. Brussel, Liege (Belgie), Janáček: Glagolská mše, Sibelius: Finlandia, Poulenc, Górecki, Martinů, Bruckner, Fiala
1.10. Praha – Rudolfinum, J. Strauss, Kalmán, Lehár, Verdi
11.10. Brno – Besední dům, 1. ab. konc. 9. cyklu , Mendelssohn: Lauda Sion, Puccini: Messa di Gloria
12.10. Olomouc – kostel sv. Mořice, Bruckner: Te deum, Saint-Saëns: Requiem
23.10.–26.10. Stuttgart (Německo), Verdi: Requiem
29.10.–3.11. Annecy, Modane (Francie), Beethoven: IX. symfonie (2 koncerty + natáčení)
31.10. Praha – Obecní dům, Janáček: Glagolská mše
2.11. Plzeň – kostel sv. Bartoloměje, Dvořák: Requiem
6.11. Olomouc – Reduta, Mendelssohn: Lauda Sion, Puccini: Messa di Gloria
23.11. Brno – Besední dům, 2. ab. konc. 9. cyklu, Bruckner: Moteta, Mše e-moll
27.11. Teplice - Dům kultury, Martinů: Česká rapsodie
30.11. Lovčičky - kostel sv. Václava, Benefiční koncert – Poulenc, Handel, Kyas, Bříza
30.11. Otnice - kostel sv. Aloise a Havla, Benefiční koncert – Poulenc, Handel, Kyas, Bříza
7.12. Práče - kostel Neposkvrněného početí Panny Marie, Benefiční koncert – Poulenc, Handel, Kyas, Bříza
7.12. Těšetice - kostel Nejsvětější trojice, Benefiční koncert – Poulenc, Handel, Kyas, Bříza
11.12.–12.12. Brno – Janáčkovo divadlo, Martinů: Gilgameš (2 koncerty)
16.12.–17.12. Praha – O2 aréna, Smetana, Dvořák, Škroup (Rok české hudby)
19.12. Brno, Vánoční koncert
21.12. Brno – Besední dům, 3. ab. konc. 9. cyklu, Vánoční konc.(16.00 a 19.30) Vánoční koledy a pastorely, Ryba: „Hej, mistře!“'
22.12. Praha - Rudolfinum, Pavlica: Missa Brevis
28.12. Mnichov – Gasteig (Německo), Offf: Carmina burana
29.12.–31.12. Stuttgart (Německo), Beethoven: IX. symfonie


2015

7. 1. a 8. 1. Praha – Obecní dům Holst: Planety (ženský sbor)  
21. 1. Praha – Obecní dům Lukáš: Celý svět zpívá 
9. 2. – 13. 2. Brno Natáčení pro Belgii 
15. 2. Brno – Besední dům, koncert pro JMK Slavné sbory z českých a světových oper (Smetana,Dvořák,Verdi,Wagner,Borodin)
26. 2. – 28. 2. Poznaň (Polsko) Schumann: Ráj a Peri
5. 3. a 6. 3. Brno – Janáčkovo divadlo Schnittke: Faustovská kantáta (2 koncerty)
15. 3. Brno – Besední dům, 4. ab. koncert, 9. ročník, Tavener: Svjaty, Williams: Flos campi, Poulenc: Gloria,
29. 3. Plzeň – Měšťanská beseda Ryba: Stabat Mater
1. 4. Praha – Obecní dům Dvořák: Stabat Mater
5. 4.  Grafenegg (Rakousko) Mozart: Korunovační mše, Vespreae solennes
9. 4. Olomouc – Reduta Tavener: Svjaty, Williams: Flos campi, Poulenc: Gloria
12. 4. Brno – katedrála sv. Petra a Pavla (VFDH) Bruckner: Ecce sacerdos Magnus, Psalm 150, Mše f-moll
19. 4.  Brno – Besední dům, 5. ab. koncert, 9. ročník, Mozart: Korunovační mše, Vespreae solennes
23. 4. - 26. 4. Bonn (Německo) Beethoven: Missa solemnis
29. 4. Praha – Rudolfinum Orff: Carmina burana 
30. 4. Zlín – Kongresové centrum Tavener: Svyati, Pink Floyd: Atom Heart Mother
14. 5. a 15. 5. Ostrava – Dům kultury Mahler: Symfonie č. II
17. 5. Brno – Besední dům, 6. ab. koncert, 9. ročník, Hosté ČFSB – koncert pro dva klavíry (Bernstein, Milhaud, Messiaen)
22. 5. – 24. 5. Katowice (Polsko) Grieg: Peer Gynt
18. 6. – 20. 6. Norimberk – katedrála (Německo) Bruckner: Te Deum
21. 6. Litomyšl – Zámek II. nádvoří Debney: Umučení Krista
21. 6. – 7. 7.  Heidenheim  (Německo) Verdi: Macbeth, 1. a 2. představení
8. 7. – 12. 7. Konstanz, Heidenheim  (Německo) Verdi: Macbeth, 3. a 4. představení
10. 7. a 11. 7. Grafenegg (Rakousko) Operní sbory
16. 7. – 19. 7.  Heidenheim  (Německo) Verdi: Macbeth, 5. a 6. představení, koncert ả capella (Gallus, Bruckner, Fiala)
23. 7. – 26. 7. Heidenheim  (Německo) Verdi: Macbeth, 7. a 8. představení
25. 7. Kirchstetten (Rakousko) Orff: Carmina burana
30. 7. – 5. 8. Heidenheim  (Německo) Verdi: Macbeth, 9. a 10. představení
15. 8. Jaroměřice – zámecká zahrada Rossini: Stabat Mater

 

23. koncertní sezona ČFSB 2013–2014

koncerty a zahraniční turné

2013

1.9.–4.9.2013 Bern (Švýcarsko), Beethoven: Missa solemnis
5.9.–9.9.2013 Berlín (Německo), Janáček: Glagolská mše
10.9.2013 České Budějovice, Verdi: Requiem
11.9.–15.9.2013 Budapešť (Maďarsko), Dvořák: Requiem  
19.9.2013 Hradec Králové – sál Filharmonie, Dvořák: Requiem
22.9.2013 Olomouc – Dóm sv. Václava, Haydn: Stvoření
23.9.2013 Praha – Rudolfinum, Verdi: Quatro pezzi sacri
25.9.2013 Olomouc – kostel sv. Michala, Mozart: Duchovní skladby, Fiala: Křest sv. Ludmily
29.9.2013 Ostrava – kostel Neposkvrněného početí P. Marie, Poulenc, Messiaen, Bruckner, Fiala
3.10.2013 Ostrava – kostel Panny Marie Královny, Massenet: Marie Magdeleine
6.10.2013 Brno – Besední dům, 1. ab. koncert, 8. ročník Hosté ČFSB – Kühnův dětský sbor
7.10.–12.10.2013 Torino (Itálie), Verdi: Requiem
1.11.–3.11.2013 Ženeva (Švýcarsko), Wagner: Operní sbory
15.11.2013 Ostrava, Wagner: Operní sbory
18.11.–25.11.2013 Frankfurt, Hof (Německo), Zimmermann: Requiem, Beethoven: IX. symfonie
28.11.2013 Zlín – Kulturní centrum, A. L. Webber: Requiem
1.12.2013 Brno – Besední dům, 2. ab. koncert, 8. ročník A. L. Webber: Requiem
17.12.2013 Brno – Besední dům, Předvánoční koncert pro uzavřenou společnost
22.12.2013 Brno – Besední dům, 16.00, Pastorely, Ryba: Česká mše vánoční „Hej, Mistře!“
22.12.2013 Brno – Besední dům, 3. ab. koncert, 8. ročník / 19.30, Saint-Saëns:Ván. oratorium, Ryba: Česká mše půlnoční
26.12.2013 Rajhrad – Kapitulní kaple, Vánoční pastorely
29.12.–31.12.2013 Stuttgart (Německo), Beethoven: IX. symfonie


2014

4.1. Praha – Kongresové centrum, Verdi, Wagner, Borodin, Orff: Carmina burana
9.1. Olomouc – Reduta, Smetana, Dvořák: sbory z oper, Smetana: Česká píseň, Janáček: Rákós Rákóczy (RČH 2014)
11.1. Ostrava – GONG, Verdi, Wagner, Borodin, Orff: Carmina burana
12.1. Brno – Besední dům, Fiala, Smetana, Dvořák: sbory z oper, Smetana: Česká píseň, Janáček: R. Rákóczy (RČH 2014)
23.1. Teplice – Dům kultury, Händel: Mesiáš
25.1.–29.1. Budapešť (Maďarsko), Borodin: Polovecké tance, 3 koncerty + natáčení CD
30.1.–31.1. Brno – Galerie Vaňkovka, Pink Floyd: Atom Heart Mother, Tavener: Svyati'
2.2. Brno – Besední dům, Händel: Mesiáš (4. ab. koncert 8. ročníku ab. koncertů)
19.2.–22.2. Poznaň (Polsko), Beethoven: Missa solemnis
23.2. Brno – Besední dům, Beethoven: Missa solemnis (5. ab. koncert 8. ročníku ab. koncertů)
2.3. Týn n. Vltavou, sv. Jakub, Fiala:Píseň sestry Anežky a bratra Františka, Poulenc:Čtyři modlitbičky,Martinů:Hora tří světel
12.3.–14.3. Praha – Rudolfinum, Górecki: Totus tuus, Poulenc: Gloria, Hodie Christus natus est, Litanie
30.3. Brno – Besední dům, Poulenc, Bernstein, Martinů, Janáček (6. ab. koncert 8. ročníku ab. koncertů)
2.4.–3.4. Praha – Smetanova síň OD, Beethoven: Missa solemnis
8.4.–10.4. Waršava (Polsko), Beethoven: Missa solemnis
15.4.–16.4. Vídeň (Rakousko), Beethoven: Missa solemnis
17.4. Teplice – Dům kultury, Puccini: Messa di Gloria
19.4.–20.4. Grafenegg (Rakousko), Bruckner: Moteta, Mše e-moll
27.4. Brno – Bazilika Staré Brno, Janáček: Glagolská mše (Velikonoční festival duchovní hudby)
1.5. Brno – Janáčkovo divadlo, Beethoven: IX. symfonie
2.5.–4.5. Wels (Rakousko), Wagner: Bludný Holanďan (zkoušky)
7.5.–13.5. Budapešť (Maďarsko), Dvořák: Rusalka
14.5.–17.5. Dortmund (Německo), Dvořák: Rusalka, Requiem
22.5.–25.5. Bruggy (Belgie), Dvořák: Rusalka
28.5.–1.6. Wels (Rakousko), Wagner: Bludný Holanďan (zkoušky)
4.6. Hustopeče – kostel sv. Václava a sv. Anežky, Dvořák: Mše D-dur. Martinů: Hora tří světel, Janáče: Otčenáš
5.6.–7.6.  Wels (Rakousko), Wagner: Bludný Holanďan
9.6.–14.6. Frankfurt (Německo), Bernstein: Kaddish
17.6.–22.6. Berlín (Německo), Rachmaninov: Zvony
24.6. Praha – Obecní dům, zkouška na Litomyšl (25. 6.)
25.6. Litomyšl – II. zámecké nádvoří, Holst: Planety, Martinů: Česká rapsodie (Smetanova Litomyšl)
26.6.–30.6. Stuttgart (Německo), Beethoven: IX. Symfonie
4.7. Litomyšl – II. zámecké nádvoří, Mahler: Symfonie č. 2 „Vzkříšení“
5.7. Litomyšl – kostel Nalezení sv. Kříže, Händel: Mesiáš
14.7. Luhačovice – kostel Svaté rodiny, Vivaldi, Mozart, Janáček
15.7.–18.7. Heidenheim (Německo), Verdi: Requiem
20.8. České Budějovice – kostel sv. Jana, Dvořák: Hospodine pomiluj ny, Mše D-dur, Te Deum
21.8. Praha – Obecní dům, natáčení CD Bryana Hymela
23.8. Moravské Budějovice – MKS Beseda, Orff: Carmina Burana



22. koncertní sezona ČFSB 2012–2013

koncerty a zahraniční turné

2012

2.9. Brno – Besední dům, natáčení vánočního CD
8.9. Brno – Husův sbor, natáčení Fiala: Capriccio, Gratia Musa Tibi
16.9. Praha – Rudolfinum, Dvořák: Te Deum, Brahms: Schicksalslied
20.9.–25.9. Wuppertal (Německo), Beeethoven: IX. symfonie
26.9.–29.9. Bonn (Německo), Schönberg: Gurrelieder
11.10. Zlín – Kongresové centrum, Massenet: Marie Magdeleine
13.10. Olomouc – Chrám Panny Marie Sněžné, Webber: Requiem, Schubert: Mše G–dur
14.10. Brno – Besední dům, 1. ab. koncert | 7. ročník cyklu ab. koncertů | Massenet: Marie Magdeleine
18.10. Ostrava – Mariánské Hory, kostel Panny Marie Královny, Dvořák: Stabat Mater
21.10. Praha – Rudolfinum, Dvořák: Stabat Mater
4.11. Dobruška – kostel sv. Václava, Mozart: Requiem
16.11.–18.11. Mnichov (Německo), Gasteig, Orff: Carmina Burana x Dvořák: Stabat Mater
18.11. Brno – Besední dům, 2. ab. koncert | 7. ročník cyklu ab. koncertů | Fiala, Janáček (Q VOX)
21.11. Praha–Obecní dům, Händel: Mesiáš
22.11.–23.11. Ostrava–Dům kultury, Brahms: Německé Requiem
26.11.–29.11. Basilej (Švýcarsko), Mahler: Symfonie č. 2
29.11.–1.12. Poznaň (Polsko), Dvořák: Stabat Mater
6.12. Hradec Králové, Massenet: Marie Magdeleine
12.12. Brno – Besední dům, Předvánoční koncert pro uzavřenou společnost
13.12. Brno – Besední dům, Předvánoční koncert pro uzavřenou společnost
16.12. Brno – Besední dům, 3. ab. konc. | 7. roč. cyklu ab. koncertů | Beethoven: Chorální fantazie, Ryba: Česká mše
30.12. Rajhrad – Kapitulní kaple, Vánoční pastorely


2013

1.1.2013 Jihlava – Kostel sv. Kříže, Novoroční koncert, Schubert, pastorely
5.1.2013 Teplice – Dům kultury, Praha – Kongresové centrum, Orff: Carmina burana, Verdi: Operní sbory 2x
17.1.2013 Olomouc – Reduta, Slavné operní sbory a předehry  
20.1.2013 Brno – Besední dům, 4. ab. koncert, 7. ročník Slavné operní sbory: Smetana, Dvořák, Borodin, Verdi
7.2.– 8.2.2013 Brno – Janáčkovo divadlo, Martinů: Kytice
10.2.2013 Brno – Besední dům, 5. ab. koncert, 7. ročník Hosté Českého filharmonického sboru Brno – Eben trio
13.2.–15.2.2013 Praha – Rudolfinum, Hurník: Maryka
20.2.–21.2.2013 Praha – Smetanova síň OD, Rejcha: Argine regina
27.2.–7.3.2013 Lille, Paříž (Francie), Verdi: Requiem
8.3.–13.3.2013 Stuttgart (Německo), Mahler: Symfonie č. 2  
17.3.2013 Brno – Besední dům, 6. ab. koncert, 7. ročník Koncert k 70. výročí narození Petra Fialy
20.3.2013 Praha – Smetanova síň OD, Janáček: Glagolská mše
21.3.2013 České Budějovice, Beethoven: Chorální fantazie, Mozart: Mše c-moll  
23.3.–24.3.2013 Linz (Rakousko), Massenet: Marie Magdeleine
27.3.–28.3.2013 Praha – Smetanova síň OD, Dvořák: Requiem
7.4.2013 Brno – Petrov, Mendelssohn: Žalm 114, Lauda Sion, Gloria (Velikonoční festival duchovní hudby)
13.4.2013 Brno – Besední dům, Haydn: Mše k poctě Cyrila a Metoděje, Fiala: Bratři ze Soluně
21.4.2013 Brno – Besední dům, 7. ab. koncert, 7. ročník Beethoven, Čajkovskij, Grieg (Jiří Bárta, Terezie Fialová)
1.5.2013 Olomouc, Brahms: Německé Requiem
4.5.–5.5.2013 Mnichov (Německo), Wagner: Rienzi
6.5.2013 Praha – Rudolfinum, Verdi: Requiem
10.5.–12.5.2013 Bayreuth (Německo),
Wagner: Poslední večeře + operní sbory
15.5.–19.5.2013 Drážďany (Německo), Wagner: Poslední večeře
16.6.2013 Litomyšl – II. zámecké nádvoří, Rachmaninov: Zvony, Orff: Carmina burana
22.6.2013 Velehrad – Bazilika, Bernátek: Te Deum, Fiala: Bratři ze Soluně, Janáček: Glagolská mše
30.6.2013 Litomyšl – zámek, Bernstein: Chichesterské žalmy, Kilar: Exodus
6.7.2013 Neuberg (Rakousko), Beethoven: IX. symfonie
6.8.2013 Jaroměřice nad Rokytnou, a capella – Gallus, Poulenc, Dvořák: Mše D dur (MHF Petra Dvorského)
10.8.–11.8.2013 Detmold (Německo), Gallus, Mozart, Bruckner, Dvořák, Fiala  
20.8.2013 Brno – Špilberk, Verdi: Requiem (MHF Špilberk)
21.8.–28.8.2013 Eberbach (N),Vézelay, Le Pui, Chaise-Dieu (Fr), Verdi, Brahms, Bruckner, Fiala, Poulenc, Messiaen, Janáček


21. koncertní sezona ČFSB 2011–2012

koncerty a zahraniční turné


2.7.–3.7. Adorf (Německo)
Fibich: Mše, Dvořák: Te Deum
14.–15. 7. Praha – Obecní dům Morricone: Vuoto D´Anima Piena a Filmová hudba – výběr
20.–21.7. Passau – Osterhofen – Altenmarkt (Rakousko) Mozart: Duchovní skladby
30.7. Kirchstetten (Rakousko) Slavné operní a operetní sbory
24 8. České Budějovice – klášterní kostel Panny Marie Mozart, Vaňhal: Stabat Mater
25.8.–27.8. Vídeň, Grafenegg (Rakousko) Berlioz: Lelio
11.9. Pardubice – ČEZ Aréna Americké Requiem
28.9.– 2.10. Eindhoven, Rotterdam (Holandsko) Verdi: Requiem
7.10. Ostrava – kostel Cyrila a Metoděje Rossini: Stabat Mater
8.10. Štípa –Mariánský kostel Fiala: Píseň sestry Anežky a bratra Františka
11.10. Brno – Basilika Staré Brno Bruckner, Fiala
14.10. Ostrava – kostel Panny Marie Královny Mozart: Velká mše c moll
15.10. Olomouc – kostel sv. Mořice Verdi: Requiem
16.10. Brno – Basilika Staré Brno Schubert, Janáček
20.–23. 10. Drážďany (Německo) Britten: Válečné Requiem
24.10. Třinec – Evangelický kostel Brahms, Bruckner,Fiala
26.10. Ostrava – Přívoz Brahms, Bruckner, Fiala
27.10. Praha – katedrála sv. Víta Fiala: Píseň sestry Anežky a bratra Františka
1.11. Brno – Petrov Fiala: Píseň sestry Anežky a bratra Františka
5.11. České Budějovice – koncertní sál Otakara Jeremiáše Faure: Klavírní kvartet, Requiem
6.11. Brno – Besední dům – 1. abonentní koncert Faure: Klavírní kvartet, Requiem
16.–19.11. Innsbruck – (Rakousko) Bernstein: Kaddish
24.–25.11. Brno – Vaňkovka Lapčíková: Orbis pictus (2 koncerty+natáčení CD)
15.12. Litomyšl – Smetanův dům Vánoční koncert
18.12. Brno – Besední dům – 2. abonentní koncert Pastorely českých mistrů 17. a 18. století
23.12. Jihlava – Horácké divadlo Vánoční koncert
26.12. Rajhrad – Kapitulní kaple Vánoční koncert
28.12.–31.12. Stuttgart (Německo) Beethoven: IX.

15.1. Brno – Besední dům, 3. ab. koncert | 6. ročník cyklu ab. koncertů | Janáček: Rákós Rákóczy, Z. Lapčíková kvintet
16.1. Praha – Smetanova síň OD, Mahler: Symfonie č. 3
17.1.–19.1. Mnichov (Německo), Beethoven: IX. symfonie | www.musikerlebnis.de
23.1.–28.1. Torino (Itálie), Dvořák: Stabat Mater
12.2.–16.2. Basilej (Švýcarsko), Weingartner: symfonie č. 7
19.2. Brno – Besední dům, 4. ab. konc. | 6. ročník cyklu ab. koncertů | Mozart: Koncertantní symfonie, Velká mše c moll
21.2.–22.2. Praha – Rudolfinum, Lapčíková: Orbis pictus
23.2. České Budějovice, Mozart: Duchovní skladby
5.3. Praha – Rudolfinum, Massenet: Marie Magdeleine
8.3.–9.3. Praha – Rudolfinum, Ravel: Dafnis a Chloé
13.3.–17.3. Bochum (Německo), Berlioz, Schumann, Schnittke
25.3. Brno – Besední dům, 5. ab. koncert | 6. ročník cyklu ab. koncertů | Hosté ČFSB–Trio Kandinsky (Španělsko)
27.3.–1.4. Berlín (Německo), Verdi: Requiem
5.4. Teplice – Dům kultury, Mozart: Requiem
15.4. Brno – Petrov, Schubert: Lazarus | Velikonoční festival duchovní hudby 2012
22.4. Brno – Besední dům, 6. ab. koncert | 6. ročník cyklu ab. koncertů | Brahms: Německé Requiem
27.4.–1.5. Stuttgart (Německo), Orff: Carmina Burana, Stravinskij: Svatba
7.5. Česká Třebová, Verdi: Requiem
10.5.–16.5. Bonn (Německo), Mahler: Das klagende lied
18.5.–21.5. Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal (zkoušky)
25.5.–27.5. Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal (zkoušky)
29.5. Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal (generální zkouška)
31.5.–1.6. Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal
3.6.–4.6. Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal
7.6.–8.6. Praha – Rudolfinum, Bernstein: Kaddish
14.6.–18.6. Stuttgart (Německo), Respighi: Belkis
20.6.–25.6. Frankfurt, Eberbach (Německo), Orff: Carmina Burana
1.7. Litomyšl – 2. zámecké nádvoří, Dvořák: Mše D–dur
17.7. Passau (Německo), Dvořák: Te Deum, Bach: Kantáta
28.7. Kirchstetten (Rakousko), Beethoven: IX. symfonie


20. koncertní sezona ČFSB 2010–2011

koncerty a zahraniční turné


19.8. Telč – hlavní nádvoří státního zámku
Pergolesi: Stabat Mater (jen ženy)
27.–29.8. Eberbach (Německo) Massenet: Marie Magdaleine
21.–25.9. Bern (Švýcarsko) Mahler č. 2
28.9. Ostrava – Katedrála Božského Spasitele Dvořák: Svatá Ludmila
30.9.– 1.10. Praha – Rudolfinum Brahms
2.10. Brno – kostel u sv. Jakuba 1. ab. koncert., Dvořák: Mše D dur, Te Deum (repríza 1, konc. ČFSB před 20 lety)
15.10. Ostrava – Evangelický Kristův kostel Faure: Requiem
18.–22.10. Graz, Salzburg (Rakousko) Mahler č. 3
19.10. Praha – Smetanova síň OD Mahler 2. Symfonie
21.10. Praha – Smetanova síň OD Mahler 2. Symfonie
22.10. Ostrava – kostel Panny Marie Královny Mahler 2. Symfonie
26.10. Brno – Besední dům Dvořák: Te Deum
27.–30.10. Linz (Rakousko) Schumann: Ráj a Peri
11. a 12.11. Brno – Janáčkovo divadlo Dvořák: Requiem (k 20. výročí založení ČFS Brno)
21.11. Brno – Besední dům, 2. ab. koncert Mozart: Duchovní skladby
27.11. Praha – ateliery Barrandov  zkoušky na Rapoš: Pietro e Lucia
28.11. Brno – Janáčkovo divadlo Janáček: Na soláni, Věčné evangelium
2.12. Praha – Tesla Aréna Rapoš: Pietro e Lucia – světová premiéra (italsky)
8.12. Brno – Besední dům Vánoční koncert
14.–17.12. Eindhoven (Nizozemsko) Bruckner, Pastorely (komorní sbor)
16. a 17.12. Praha – Rudolfinum Mahler č. 314.–17.12. Bonn (Německo) Beethoven: IX. symfonie
18.12. Brno – Besední dům, 3. ab. koncert Fiala: Moravské vánoce, Ryba: Hej, mistře!
23.12. Jihlava – kostel Rančířov Vánoční koncert
26.12. Rajhrad – Benediktinské opatství Ryba: „Hej mistře!“
30.12 - 1.1.11. Linz (Rakousko) – Brucknerhaus Mahler 2. symfonie
1.1. Linz (Rakousko) Mahler: Symfonie č. 2
12.1. Praha – Smetanova síň OD Ravel: Dafnis a Chloe
13.1. Praha – Smetanova síň OD Ravel: Dafnis a Chloe
19.1. Praha – Smetanova síň OD Mahler: Symfonie č. 8
20.–21.1. Praha – Smetanova síň OD Mahler: Symfonie č. 8, natáčení CD
23.1. Brno – Besední dům, 4. ab. koncert  Slavné oratorní árie a sbory
27.1. Teplice – Dům kultury Brahms: Německé Requiem
11.–13.2. Stuttgart – Liederhalle (Německo) Puccini: Bohema
25.2. Brno – Husův sbor Vaňhal: Stabat Mater, ČRo Brno - natáčení
27.2. Brno – Besední dům, 5. Abonentní koncert Hosté Českého filharmonického sboru Brno
10.–11.3. Brno – Janáčkovo divadlo Schumann: Ráj a Peri
16.3.Praha – Smetanova síň OD Dvořák: Stabat Mater
21.–25.3. Bochum – Jahrhunderthalle (Německo) Bernstein: Kaddish, Wagner: Slavné operní sbory
3.4. Brno – Besední dům, 6. ab. koncert Pergolesi:Stabat Mater, M.Haydn: Mše ke sv.Cyrilu a Metodějovi
11.4. Praha – Rudolfinum Mahler č. 3
12.4. Praha – Smetanova síň OD Vivaldi: Gloria, Mozart: Regina coeli C dur
17.4. Brno – Petrov Rossini: Stabat Mater
19.4. Brno – Petrov Gallus, Bruckner, Allegri, Messiaen
27.4. Brno – Petrov Dvořák, Bruckner: Te Deum
28.–30.4. Groningen (Holandsko) Bruckner
5.–9.5. Bayreuth (Německo) Gallus, Bruckner, Bach: Velká mše h moll
17.5. Jihlava Verdi: Requiem
20.5. Praha – Rudolfinum Mahler č. 2 | Pražské jaro
21.5. Uničov  Fibich: Mše, Bruckner: Moteta
24.–25.5. Ostrava natáčení CD (J. L. Bella)
28.5. Třebíč – basilika Fibich: Mše, Dvořák: Te Deum | Concentus Moravie
29.5. Brno – Besední dům, Prémiový koncert ab. cyklu Árie z oratorií Bacha, Händela, Haydna, Mozarta, Schuberta, Dvořáka
10.6. Litomyšl Smetana: Česká píseň, Beethoven: 9. symfonie
15.–18.6. Baden Baden (Německo) Mahler č. 8
19.6.– 26.6. Strasbourg, Paříž (Francie) Schönberg: Gurrelieder
29.6. Litomyšl Šostakovič: Babi Jar


19. koncertní sezona ČFSB 2009–2010

koncerty a zahraniční turné


18.7. - 20.7.  Ingolstadt (Německo), Beethoven: IX. symfonie
4.8. - 7.8.  Monte Carlo (Monaco), Beethoven: IX. symfonie
11.8.  Jaroměřice n. Rokytnou – chrám sv. Markéty, Vaňhal: Stabat Mater [MHF Petra Dvorského]
22.8.  Altenburg (Rakousko), Beethoven: IX. symfonie
29.8.  Grafenegg (Rakousko), Orff: Carmina burana
30.8. - 2.9.  Brémy (Německo, Britten: Válečné requiem
3.9. - 5.9.  St. Moritz, Chur (Švýcarsko), Gallus: Lamentace I.,II., Bruckner: Moteta
5.9.  Javorník – MHF K. Ditterse, Dittersdorff: Mše
16.9. - 17.9.  Brno – Wannieck Gallery, Janáček: Glagolská mše
18.9. - 21.9.  Monte Carlo (Monaco) , Mahler: 3. symfonie (ženský sbor)
24.9. - 28.9.  Eidhoven, Rotterdam (Holandsko), Dvořák: Stabat Mater
2.10.  Brno - Janáčkovo divadlo , Mendelssohn: Valpuržina noc
4.10.  Kroměříž, zámek – Sněmovní sál, Lapčíková: Orbis Pictus
6.10.  Ostrava – kostel Panny Marie Královny, Haydn: Stvoření
7.10.  Praha - Rudolfinum, Haydn: Stvoření
8.10. - 10.10.  Stuttgart (Německo) , Prokofjev: Alexandr Něvský, Beethoven: Fantazie c-moll
11.10.  Uničov - kostel, Fiala: Pocta Janu Sarkandrovi
15.10.  Frýdek-Místek - Bazilika Navštívení Panny Marie, Mozart: Duchovní skladby
16.10.  Ostrava – Kostel sv. Václava, Mozart: Duchovní skladby
18.10.  Brno – Besední dům , 4. ročník ab. cyklu, 1. abonentní koncert: Bach, Händel: Kantáty
22.10. - 23.10.  Brno – Janáčkovo divadlo, Mahler: Symfonie č. 2
24.10.  Olomouc – kostel Panny Marie Sněžné, Massenet: Marie Magdeleine
25.10.  Uherský Brod – Dům kultury, Lapčíková: Orbis Pictus
28.10.  Ostrava - Katedrála Božského spasitele, Mendelssohn: Lobgesang
16.11.  Vídeň (Rakousko) , Beethoven: IX. symfonie /Musik Tage/
17.11. - 18.11.  Praha, Rapoš: Pietro e Lucia (natáčení CD)
22.11.  Brno - Besední dům, 4. ročník ab. cyklu, 2. abonentní koncert: Martinů
30.11. - 7.12.  Bangkok (Thajsko) , Beethoven: IX. symfonie
3.12. - 4.12.  Brno – Besední dům, Händel: Mesiáš
8.12.  Brno – Besední dům, Ryba: "Hej mistře!"
10.12.  Praha – Kongresový sál, Verdi Gala
12.12.  Brno - Konvent Milosrdných bratří , Ryba: "Hej mistře!" 16.30 a 19.30 hod
17.12.  Praha - Rudolfinum , Martinů: Polní mše, Pärt: Pilgrimsongs (mužský sbor)
18.12.  Praha - Rudolfinum , Martinů: Polní mše, Pärt: Pilgrimsongs (mužský sbor)
19.12. - 21.12.  Schaan (Lichtenštejnsko), Bruckner: Moteta, Liszt: Christus
23.12.  Jihlava-Rančířov – kostel, Mozart, Vivaldi
27.12.  Rajhrad - klášter, Klenoty českých vánoc
29.12. - 31.12.  Stuttgart (Německo), Beethoven: IX. symfonie

10. 1.  Brno – Besední dům, 3. ab. koncert (Host ČFSB): skladby Fryderyka Chopina
19. – 24. 1.  Antverpy, Brusel (Belgie), Mahler: Symfonie II
28. 1.  Praha, Mahler: Symfonie II
29. 1. Praha, natáčení CD Mahler: Symfonie II
31. 1.  Brno – Besední dům, 4. ab. koncert, Dvořák: Moravské dvojzpěvy, Suk: Deset zpěvů, Novák: Dvě balady
11. – 15. 2.  Drážďany (Německo), Dvořák: Requiem
7. 3.  Brno – Besední dům, 5. ab. koncert, Vaňhal: Stabat mater, Rossini: Stabat mater
8. – 10. 3.  Szombathely,Budapešť,Székesfehérevár (Maďarsko), Verdi: Requiem
11. – 16. 3.  Hamburg (Německo), Szymanowski: Píseň noci, Debussy: Nocturna
28. 3.  Brno – Petrov, Dvořák: Stabat mater (Velikonoční festival duchovní hudby 2010)
30. 3.  Praha – kostel Šimona a Judy, Gallus, Bruckner, Messiaen
31. 3.  Praha – Smetanova síň Obecního domu, Dvořák: Stabat mater
1. 4.  Praha – Smetanova síň Obecního domu, Dvořák: Stabat mater
2. 4.  Pardubice, Dvořák: Stabat mater
9. 4.  Česká Třebová
, Vaňhal: Stabat Mater, Rossini: Stabat mater
15. 4.  Praha – Rudolfinum, Novák: Bouře
16. 4.  Praha – Rudolfinum, Novák: Bouře
19. 4.  Praha – Rudolfinum, Dvořák: Stabat mater
22. 4.  Brno – Janáčkovo divadlo, Mahler: Symfonie III
23. 4.  Brno – Janáčkovo divadlo, Mahler: Symfonie III
25. 4.  Brno – Besední dům, Prémiový koncert ab. cyklu: písně R. Schumanna, Fr. Schuberta, B. Smetany, A. Dvořáka
28. 4 – 1. 5.  Stuttgart (Německo), Mahler: Symfonie III (koncert + natáčení)
4. – 5. 5.  Erlangen (Německo), Mahler: Symfonie III
13. 5.  Olomouc, Dvořák: Requiem
26. 5.  Ostrava, Ravel: Dafnis a Chloe
31. 5.  Olomouc, Suppé: Mše
8. – 13. 6.  Haag (Holandsko), Mahler: Das klagende Lied
4. 7.  Linz (Rakousko), Bruckner, Gallus
5. 7.  Česká Třebová, Mozart, Haydn
6. 7.  Praha – Rudolfinum, Mahler: Symfonie II
7. 7.  Praha – Rudolfinum, Mahler Symfonie II
8. – 10. 7.  Vídeň, Grafenegg (Rakousko), Ravel: Dafnis a Chloe, Dvořák, Massenet, Fiala
15. – 19. 7.  Monte Carlo (Monaco), Verdi: Requiem
22. – 26. 7.  Bamberg (Německo), Mahler: Symfonie VIII (natáčení + koncert)
31. 7.  Kirschtetten (Rakousko), Mozart, Smetana, Dvořák, Verdi: operní sbory

 

18. koncertní sezona ČFSB 2008–2009

koncerty a zahraniční turné

8. 8.–9. 8. 2008, Ostritz (Německo), Vivaldi, Schubert (komorní sbor)
16. 8. 2008, Jaroměřice n/ R., Beethoven: IX. symfonie, Verdi: Operní sbory
18.–21. 8. 2008, Grafenegg (Rakousko), Berlioz: Faustovo prokletí
21.–23. 8. 2008, Wiesbaden (Německo), Liszt: Christus
1. 9. 2008, Olomouc, Dvořák: Te Deum
5. 9. 2008, Praha – Rudolfinum, Mahler: II. symfonie
8. 9. –11. 9. 2008, Rotterdam (Holandsko), Beethoven: Missa solemnis
20. 9. 2008, Olomouc, Dvořák: Te Deum, Faure: Requiem
22. 9. 2008, Brno, Janáček: Glagolská mše / MHFB-Moravský podzim 2008/
2. 10. 2008, Jihlava – sál radnice, Bruckner: Moteta
3. 10. 2008, Jablonec n / N., Händel: Mesiáš
4. 10. 2008, Olomouc – PFDH, Koncerty k životnímu jubileu Petra Fialy
5. a 6. 10. 2008, Brno – KMB,1. ab. konc.: Koncerty k životnímu jubileu Petra Fialy
8. 10.–12. 10. 2008, Freiburg (Německo), Brixen (Itálie), Janáček: Glagolská mše
20. 10. 2008, Praha – Rudolfinum, Janáček: Glagolská mše, Dvořák: Te Deum
25. 10. 2008, Ostrava, Fiala, Janáček
28. 10. 2008, Ostrava, Brahms: Requiem
4.–8. 11.2008, Valencie (Španělsko), Brahms: Requiem
10. 11. 2008, Praha – Obecní dům, Orff: Carmina burana
11.–16. 11. 2008, Kolín nad Rýnem (Německo), Stravinskij: Oidipus Rex
17.–19. 11. 2008, Stuttgart, Assafenburg (Německo), Mahler: II. symfonie
30. 11. a 1. 12. 2008, Brno – KMB, 2. ab. konc.: Beethoven: Mše C dur
4. 12. a 5. 12. 2008, Praha – Rudolfinum, Mahler: III. symfonie
7. 12.–8. 12. 2008, Zagreb (Chorvatsko), Gallus, Bruckner, Fiala
11. 12. a 12. 12. 2008, Brno – Vaňkovka, Vánoční koncert s Filharmonií Brno
18. 12. a 19. 12. 2008, Brno, Haydn: Stvoření
20. 12. 2008, Brno – KMB, Ryba: „Hej, mistře!” (16.30 a 19.30 hod.)
21. 12. 2008, Mnichov (Německo) – Vivaldi, Ryba
23. 12. 2008, Jihlava – kostel Rančířov, Pastorely, Ryba: „Hej mistře!”
26. 12. 2008, Podolí u Brna – kostel, Ryba: „Hej, mistře!”
27. 12. 2008, Brno – Besední dům, Klenoty českých vánoc
28. 12. 2008, Rajhrad – klášter, Pastorely
1. 1.  2009, Brno – Janáčkovo divadlo, Orff: Carmina burana
4. 1. 2009, Bořitov – kostel, Koledy, pastorely
11. 1. a 12. 1. 2009, Brno – KMB, 3. ab. konc.: Händel: Mesiáš
17. 1.–18. 1. 2009, Passau (Německo), Bruckner, Gallus, Messiaen
19. 1.–24. 1. 2009, Odensee (Dánsko), Janáček: Glagolská mše, Brahms: Altrapsodie
27. 1.–30. 1. 2009, Zagreb (Chorvatsko), Malec: Epistola (koncerty + natáčení)
1. 2.–8. 2. 2009, Zaragoza (Španělsko), (komorní sbor)
12. 2. 2009, Praha – Smetanova síň OD, Dvořák: Svatební košile
15. 2. a 16. 2. 2009, Brno – KMB, 4. ab. konc., Martinů, Schubert
23. 2.–27. 2. 2009, Groningen, Rotterdam (Holandsko), Janáček: Glagolská mše
2. 3.– 4. 3. 2009, Linz (Rakousko), Mahler: II. symfonie
5. 3. 2009, Teplice, Mendelssohn: Lobgesang
6. 3.–8. 3. 2009, Stuttgart (Německo), Strauss: Daphne (mužský sbor)
12. 3. a 13. 3. 2009, Praha – Rudolfinum, Mendelssohn: Lobgesang
15. 3. a 16. 3. 2009, Brno – KMB, 5. ab. konc.: Hosté ČFSB
19. 3. 2009, Praha – Rudolfinum, Pražské premiéry
20. 3.–22. 3. 2009, Budapest (Maďarsko), Haydn: Stabat Mater
24. 3.–25. 3. 2009, Linz (Rakousko), Dvořák: Requiem
30. 3. 2009, Praha – Rudolfinum, Beethoven: Missa solemnis
5. 4. 2009, Brno – Petrov, Haydn: Stabat Mater
7. 4.–9. 4. 2009, Praha – Smetanova síň OD, Dvořák: Requiem
11. 4. 2009, Eisenstadt (Rakousko), Haydn: Stabat Mater
19. 4. 2009, Brno – Petrov, Mendelssohn: Lobgesang
24. 4.–27. 4. 2009, Brussel (Belgie), Schubert: Mše As–dur
29. 4 2009, Brno – Vaňkovka, Holst: Planety
10. 5. 2009, Brno – KMB, ab. konc.: Prémiový koncert
26. 5. a 28. 5. 2009, Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal
1. 6. 2009, Olomouc – katedrála, Mendelssohn: Lobgesang
3. 6. 2009, Ostrava – Dům kultury, Martinů: Kytice
21. 6.2009, Praha – Smetanova síň OD, Beethoven: IX. symfonie
23. 6. 2009, Wroclaw (Polsko) – Mahler: II. symfonie
27. 6. 2009, Drážďany (Německo), Mozart: Sacred Music


17. koncertní sezona ČFSB 2007–2008

koncerty a zahraniční turné

15. 8. 2007, Telč, zámek, Händel: Mesiáš
17. 8. 2007, České Budějovice, Vivaldi: Gloria, Schubert: Mše G dur
18. 8. 2007, Jaroměřice nad Rakytnou, Orff: Carmina burana
19. 8.–2. 9. 2007, Francie, Beethoven, Eberbach (Německo) Meeres Stille …Prokofjev, Verdi, Fiala
13. 9. 2007, Kroměříž, zámek, Beethoven: IX. symfonie
20. 9. 2007, Brno, JD, Beethoven: Missa Solemnis
16. 9. 2007, Újezd u Brna - kostel, Gallus, Bruckner
22. 9. 2007, Olomouc, Dóm sv. Václava: Beethoven: Missa Solemnis
28. 9. 2007, Praha, Mozart: Te Deum, Beethoven: Mše C dur /Svatováclavský festival/
7. 10. 2007, Uničov, Vivaldi: Gloria, Schubert: Mše G dur
14. 10. 2007, Kyjov, Bruckner: duchovní moteta
21. 10. 2007, Brno, KMB, 1. ab. koncert, Slavné oratorní árie a sbory
22. 10. 2007, Brno, KMB, 1. ab. koncert, Slavné oratorní árie a sbory
28. 10. 2007, Ostrava, katedrála, Janáček: Glagolská mše, Verdi: Stabat Mater, Te Deum
31. 10.–1. 11. 2007, Praha, Smetanova síň, Zemlinsky: Žalmy
4. 11. 2007, Brno, KMB, 2. ab. koncert, Faure: Requiem
5. 11. 2007, Brno, KMB, 2. ab. koncert, Faure: Requiem
8.–11. 11. 2007, Drážďany (Německo), Stravinskij: Žalmová symfonie
12.–17. 11. 2007, Götteborg (Švédsko), Janáček: Glagolská mše
22. 11. 2007, Brno, BD, Gallus, Bruckner, Janáček, Fiala
23. 11. 2007, Brno, BD, Gallus, Bruckner, Janáček, Fiala
25.–29. 11. 2007, Dortmund, Frankfurt (Německo), Verdi: Requiem
3. 12. 2007, Ostrava, Dům kultury, Bach, Handel, Fišer
10. 12. 2007, Praha, Rudolfinum, Martinů: Kytice
15. 12. 2007, Brno, KMB, Ryba: Hej, mistře!
16. 12. 2007, Bořitov, kostel, předvánoční koncert
17. 12. 2007, Praha, Rudolfinum, Ryba: Hej, mistře!
23. 12. 2007, Jihlava, Horácké divadlo, Vánoční koncert
30. 12. 2007, Rajhrad, Ryba: Hej, mistře!
1. 1.  2008, Brno, JD, Novoroční koncert (operní sbory, Kilar)
7. 1. 2008, Podolí, Ryba: Hej, mistře!
12. 2. 2008, Plzeň, Kulturní dům, Janáček: Glagolská mše, Dvořák: Te Deum
24. 2. 2008, Brno, KMB, 5. ab. koncert, výběr ze Stabat Mater
25. 2. 2008, Brno, KMB, 5. ab. koncert, výběr ze Stabat Mater
26. 2. – 8. 3. 2008, Strassbourg (Francie), Brémy, Bonn (Německo),  Mendelssohn: Eliáš, Dvořák: Stabat Mater, Berlioz: Requiem
12. –17. 3. 2008, Brusel (Belgie), Rotterdam (Holandsko), Dvořák: Requiem
24. –25. 3. 2008, Budapešť (Maďarsko), Fiala: Regina coeli, Beethoven: Mše C dur
28. 3. 2008, Brno, Bach: Velikonoční kantáty, Messiaen: O sacrum... /VFDH/
30. 3. 2008, Brno, Fiala: Regina coeli, Beethoven: Mše C dur, /VFDH/
2.–8. 4. 2008, Dusseldorf (Německo), Mahler: 8. symfonie
9.–12. 4. 2008, Split, Zagreb (Chorvatsko), Malec: Epistola
14.–19. 4. 2008, Lucembursko, Berlioz: Faustovo prokletí
26. 4.–5. 5. 2008, Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal
6.–9. 5. 2008, Brixen (Itálie), Gallus, Bruckner
10.–16. 5. 2008, Wels (Rakousko), Wagner: Bludný Holanďan
11. 5. 2008, Rakousko, Bruckner, Dvořák
19.–21. 5. 2008, Wels (Rak.), Wagner: Parsifal
23. 5. 2008, Wels (Rakousko), Wagner: Bludný Holanďan
25. 5. 2008, Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal
27. 5. 2008, Wels (Rakousko), Wagner: Bludný Holanďan
29. 5. 2008, Wels (Rakousko), Wagner: Bludný Holanďan
31. 5. 2008, Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal
12. 6. 2008, Kroměříž, Orff: Carmina burana
14.–16. 6. 2008, Passau (Německo), Beethoven: Missa solemnis
27. 6. 2008, Litomyšl,  Berlioz: Faustovo prokletí


16. koncertní sezona ČFSB 2006–2007

koncerty a zahraniční turné

1. 9.–9. 9.  2006, Odensee (Dánsko), natáčení CD (Klenau)
10. 9.  2006, Maastricht (Holandsko), Mozart: Requiem
14. 9.–17. 9. 2006, Bonn (Německo), Beethoven: Missa solemnis
20. 9.  2006, Mikulov, Pocta Mozartovi
27. 9.  2006, Praha – Rudolfinum,  Šostakovič: Píseň o lesích
3. 10.  2006, Olomouc,  Martinů: Hora tří světel, Bruckner
6. 10.  2006, Bratislava (Slovensko),  Mozart: Mše c moll
7. 10.  2006, Brno – JD, Mozart: Mše c moll
12. 10.  2006, Brno – JD, Mendelsohn: Lobgesang
15. 10.  2006, Brno – KMB, 1. abonentní koncert (A)
16. 10.  2006, Brno – KMB, 1. abonentní koncert (B)
22. 10. 2006, Uničov, 4 koncerty (Mozart)
26. 10.  2006, Frýdek-Místek, Bruckner, Gallus
27. 10.  2006, Jihlava, Mozart
28. 10.  2006, Ostrava, Verdi: Requiem
6. 11.  2006, Pardubice, Mozart: Drobná duchovní díla
8. 11.  2006, Pardubice, Mozart: Drobná duchovní díla
12. 11.  2006, Brno – KMB, 2. abonentní koncert (A)
13. 11.  2006, Brno – KMB, 2. abonentní koncert (B)
1. 12.   2006, Brno – KMB, Vánoční koncert
5. 12.   2006, Praha – Rudolfinum,  Mozart: Requiem
7. 12.–11. 12. 2006, Lucembursko, Malec: Epistola
16. 12.  2006, Brno – KMB, Vánoční koncerty
17. 12.  2006, Brno – KMB,  3. abonentní koncert (A)
18. 12.  2006, Brno – KMB, 3. abonentní koncert (B)
23. 12.  2006, Jihlava,  Vánoční koncert
26. 12.  2006, Rajhrad, Ryba
30. 12.–3. 1.  2007, Stuttgart (Německo), Tallis: Spem in alium nunquam habri
7. 1.  2007, Břeclav, Vánoční koncert
21. 1.  2007, Brno, abonentní koncert
22. 1.  2007, Brno, abonentní koncert
26. 1.–29. 1. 2007, Francie, Janáček: Glagolská mše
20. 2.  2007, Praha, Roussel: Aeneas
21. 2.  2007, Praha, Roussel: Aeneas
22. 2.   2007, Brno – JD, Mahler: 3. symfonie
23. 2.   2007, Brno – JD, Mahler: 3. symfonie
1. 3.–4. 3.  2007, Bilbao (Španělsko), Janáček: Glagolská mše
18. 3.  2007, Brno, abonentní koncert
19. 3.  2007, Brno, abonentní koncert
29. 3.   2007, Praha, Pražské premiéry
1. 4.  2007, Brno, Dvořák: Stabat mater
2. 4.–8. 4. 2007, Bonn (Německo), Wagner: Parsifal
11. 4.  2007, Praha, Dvořák, Stabat mater
12. 4.  2007, Melk (Rakousko), Schubert: Mše As-Dur
14. 4.  2007, Rakousko, Schubert: Mše As-Dur
15. 4.  2007, Brno – Petrov, Schubert: Mše As-Dur
16. 4.–22. 4. 2007, Francie, Beethoven: Mše C Dur
25. 4.–30. 4. 2007, Japonsko, Janáček: Glagolská mše
8. 5.–23. 5. 2007, Wels (Rakousko), Wagner: Bludný Holanďan
24. 5.  2007, Brno – JD, Šostakovič: 13. symfonie
27. 5.  2007, Ostrava, Šostakovič: 13. symfonie
2. 6.  2007, Ostrava, Orff: Carmina burana
7. 6.–9. 6.  2007, Kolín nad Rýnem (Německo), Berlioz: Requiem
24. 6.  2007, Litomyšl – zámek, Dvořák: Requiem


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
2006

1. 1. Brno, Beethoven: Symfonie č. 9
2. 1. Uherské Hradiště, Fiala, Dvořák, Bruckner
28.–30. 1. Brno, Bruckner, Dvořák
18. 3. Praha, Kerger
28. 3. Praha, Haydn: Stvoření
29. 3. Praha, Haydn: Stvoření
30. 3. Brno, Mozart: Kouzelná flétna
31. 3. Brno, Mozart: Kouzelná flétna
6. 4. Luxemburg, (Lucembursko), Mozart: Idomeneo
7. 4. Luxemburg, (Lucembursko), Mozart: Idomeneo
9. 4. Brno, Schubert, Verdi: Stabat Mater
13. 4. Brno, Mozart: Requiem
14. 4. Brno, Mozart: Requiem
19. 4. Brno, Mozart: drobná duchovní díla
23. 4. Brno, Mozart: Regina coeli; Dominicus-messe
20.–22. 5. Brno, vánoční skladby
15. 6. Wels, (Rakousko), Wagner: Bludný Holanďan
18 .6. Wels, (Rakousko), Wagner: Bludný Holanďan
21. 6. Praha, Berlioz: Requiem
28. 6. Litomyšl, Händel; Mozart; Haydn; Schubert; Mendelssohn; Brahms; Berlioz; Verdi; Puccini; Dvořák
29. 6. Kroměříž, Orff: Carmina Burana
15. 7. Neuberg (Rakousko), Mozart: Mše c-moll
18. 8. Telč, Mozart: Ave verum; Te Deum...
24. 8. České Budějovice, Mozart: Ave verum; Te Deum...
27.8. Brno, Mozart: Mše c-moll


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
2005

2. 3. Linz  (Rakousko), Janáček: Glagolská mše
24. 3. Bonn (Německo), Liszt: Christus
25. 3. Bonn (Německo), Liszt: Christus
1. 4. Brno, Bach: Velikonoční oratorium
3. 4. Brno, Gounod: Slavnostní mše k poctě sv. Cecílie
1. 5. Praha, Gallus-Handl; Bruckner; Fiala; Janáček
8. 5. Olomouc, Dvořák: Mše D dur
26. 5. Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal
29. 5. Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal
9. 6. Praha, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll
13. 6. Brno, Gallus-Handl; Bruckner; Dvořák; Mozart; Händel
23. 6. Haarlem (Holandsko), Zimmermann: Requiem für einen jungen Dichter
25. 6. Eberbach (Německo), Liszt: Eine Faust-Sinfonie
26. 6. Eberbach (Německo), Liszt: Eine Faust-Sinfonie
22. 6. Mozart: Requiem d moll
3. 7. Litomyšl: Beethoven: Missa solemnis D dur
16. 7. Neuberg (Rakousko), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll
17. 7. Teplá u Toužimi, Gallus-Handl; Bruckner; Messiaen
27. 7. Praha, Mozart: Requiem d-moll
7. 8. Praha, Verdi: Requiem
21. 8. Cieszyn (Polsko), Beethoven: Missa solemnis D dur
26. 8. Eberbach (Německo), Dvořák: Requiem b-moll
27. 8. Český Krumlov, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll
3. 9. Berlin (Německo), Janáček: Šárka
9. 9. Wroclav (Polsko), Beethoven: Missa solemnis D dur
13. 9. Wroclav (Polsko), Massenet     
15. 9. Brno, Martinů: Česká rapsodie
28. 9. Bratislava (Slovensko), Rachmaninov: Zvony
2. 10. Sloup, Gallus-Handl; Mozart; Bruckner; Copland; Messiaen
7. 10. Brno           
8. 10. Brno, Rachmaninov: Zvony, op. 35
9. 10. Uničov, Gallus-Handl; Bruckner; Janáček; Martinů   
9. 10. Uničov
9. 10. Uničov
9. 10. Uničov

10. 10. Brno, Gallus-Handl; Bruckner; Mozart
16. 10. Brno, Vivaldi; Mozart: Gloria D-dur; Requiem
21. 10. Brno, Dvořák; Suk; Bruckner
23. 10. Brno, Händel: Mesiáš (výběr)
31. 10. Bremen (Německo), Beethoven: Missa solemnis D dur
1. 11. Bremen (Německo), Beethoven: Missa solemnis D dur
27. 11. Bonn (Německo), Šostakovič: Symfonie č. 13 b-moll
28.-30. 11. Bad Godesberg (Německo), Šostakovič: Symfonie č. 3 Es-Dur
2. 12. Koblenz (Německo), Šostakovič: Symfonie č. 13 b-moll
6. 12. Praha, Prokofjev: Alexandr Něvský
8. 12. Brno, Fiala; Ryba
8. 12. Brno, anonym; Fiala, Ryba
10. 12. Brno, Fiala; Ryba
11. 12. Břeclav, Mozart: Motetta; Dominicus-messe
14. 12. Zaragoza (Španělsko), Bach: Vánoční oratorium
15. 12. Salamanca (Španělsko), Linek; Ryba; Mozart
16. 12. León (Španělsko), Bach: Vánoční oratorium
18. 12. Brno, Linek; Ryba
18. 12. Brno, Linek; Ryba
23. 12. Jihlava, Bach: Vánoční oratorium
26. 12. Rajhrad, Linek; Fiala, Jakubíček; Ryba

 

Koncerty a zahraniční turné ČFSB
2004

15. 1., Innsbruck (Rakousko), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
16. 1., Innsbruck (Rakousko), Beethoven:    Missa solemnis D dur, op. 123
5. 2., Brno, Janáček: Glagolská mše
13. 2., Hof (Německo), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
15. 2., Karlovy Vary, Dvořák: Requiem, op. 89
27. 2., Jihlava, Dvořák: Mše D dur, op. 86
25. 3., Hradec Králové, Szymanowski: Stabat Mater, op. 53
27. 3., Budapest (Maďarsko), Janáček: Glagolská mše
1. 4., Praha, Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
2. 4., Praha, Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
4. 4., Brno, Pergolesi; Szymanowski; Stabat Mater; Stabat Mater, op. 53
6. 4., Brno, Haydn: Sedm posledních slov Vykupitelových na kříži
      (Německo), Dvořák: Te Deum, op. 103
12. 4., Hall im Tirol (Rakousko), Janáček: Glagolská mše
18. 4., Brno, Cherubini: Regina coeli
20. 4., Praha, Dvořák: Requiem, op. 89
20. 4., Praha, Dvořák: Requiem, op. 89
29. 4., Brno, Dvořák; Fauré; Bruckner; výběr
30. 4., České Budějovice, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
1. 5., Olomouc, Dvořák: Requiem, op. 89
2. 5., Česká Třebová, Dvořák: Requiem, op. 89, Janáček: Glagolská mše
13. 5., Ostrava-Vítkovice, Dvořák: Te Deum, op. 103, Janáček: Glagolská mše
14. 5., Ostrava-Vítkovice, Dvořák: Te Deum, op. 103
20. 5., Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal
22. 5., Praha, Janáček: Glagolská mše
23. 5., Wels (Rakousko), Wagner: Parsifal
26. 5., Olomouc, Rachmaninov; Báchorek; Hukvaldská poema (ženy); Zvony, op. 35
27. 5., Ostrava-Vítkovice, Rachmaninov; Báchorek; Hukvaldská poema (ženy); Zvony, op. 35
1. 6., Brno, Dvořák: Mše D dur, op. 86
3. 6., Kroměříž, Dvořák:    Mše D dur, op. 86
11. 6., Mikulov, Dvořák: Mše D dur, op. 86
13. 6., Brno, Janáček: Lidová píseň v díle L. Janáčka, Janáček: Glagolská mše
18. 6., Metz (Francie), Dvořák: Te Deum, op. 103
22. 6., Litomyšl, Eben: Apologia Socratus
26. 6., Eberbach (Německo), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
27. 6., Eberbach (Německo), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
4. 7., Nürnberg (Německo), Dvořák: Requiem, op. 89
17. 7., Zlatá Koruna, Bruckner; Dvořák; Duchovní motetta (výběr); Mše D-dur, op. 86
28. 7., London (Velká Británie), Janáček: Glagolská mše; Ukvalské písně
7. 8., Bad Segeberg (Německo), Dvořák; Janáček; Eben; Moravské dvojzpěvy; Ukvalské písně; Láska a smrt; Mše D dur, op. 86
18. 8., Telč, Zámecké nokturno
21. 8., Brno, Orff: Carmina Burana
22. 8., Panschwitz-Kuckau (Německo), Fiala; Dvořák; Janáček; Spirituály; Capriccio; Gratia Musa Tibi;
Moravským chodníčkem, Na trávníčku na zeleném; Napadly písně, Vyběhla bříza; Kačena divoká
2. 9., Murten (Německo), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
6. 9., České Budějovice, Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
12. 9., Linz (Rakousko), Mahler: Symfonie č. 8  Es-Dur
22. 9., Brno, Dvořák: Te Deum, op. 103, Janáček: Věčné evangelium
23. 9., Wien (Rakousko), Dvořák: Te Deum, op. 103, Janáček: Věčné evangelium
25. 9., Wien (Rakousko), Dvořák: Te Deum, op. 103, Janáček: Věčné evangelium
26. 9., Wien (Rakousko), Dvořák: Te Deum, op. 103, Janáček: Věčné evangelium
30. 9., Praha, Prokofjev: Alexandr Něvský, op. 78
2. 10., Brno, Janáček: Amarus
3. 10., Bratislava (Slovensko), Janáček: Glagolská mše
4. 10., Brno, Janáček: Glagolská mše
7. 10., Bonn (Německo), Dvořák: Te Deum, op. 103
9. 10., Bonn (Německo), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
20. 10., Brno, Dvořák; Janáček; Mše D dur, op. 86; Otčenáš
20. 10., Brno, Dvořák; Janáček; Mše D dur, op. 86; Otčenáš
24. 10., Uničov, Dvořák: Mše D dur, op. 86;  Ave Maria; O sanctissima
24. 10., Ruda nad Moravou, Dvořák; Martinů; Janáček; Mše D dur, op. 86 - výběr; Hora tří světel; Ukvalské písně; Otčenáš
24. 10., Uničov, Dvořák; Martinů; Janáček; Moravské dvojzpěvy; Hora tří světel; Otčenáš
30. 10., Wien (Rakousko), Schubert: Messe Es-Dur
5. 11., Brno, Dvořák; Suk; Eben; Martinů; Moravské dvojzpěvy; Deset zpěvů; Napadly písně, Vyběhla bříza; Stálá láska; Bezpečnost; Polní mše, Hora tří světel
10. 11., Nantes (Francie), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
11. 11., Angérs (Francie), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
12. 11., Angérs (Francie), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
13. 11., Laval (Fraqncie), Dvořák; Janáček; Eben; Bruckner; Fiala; Duos Moraves; 2 Chants; Kačena divoká; Les Chantes d´Hukvaldy; 2 Chants; Motets per choeur mixte; Capriccio; Gratia Musa tibi
14. 11., Angérs (Francie), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
15. 11., Angérs (Francie), Dvořák; Janáček; Eben; Bruckner; Fiala; Duos Moraves; 2 Chants; Kačena divoká; Les Chantes d´Hukvaldy; 2 Chants; Motets per choeur mixte; Capriccio; Gratia Musa tibi
16. 11., Nantes (Francie), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
17. 11., Nantes (Francie), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
18. 11., Nantes (Francie), Dvořák; Janáček; Eben; Bruckner; Fiala; Duos Moraves; 2 Chants; Kačena divoká; Les Chantes d´Hukvaldy; 2 Chants; Motets per choeur mixte; Capriccio; Gratia Musa tibi
21. 11., Angérs (Francie), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
22. 11., Nantes (Francie), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
7. 12., Brno, Fiala; Ryba; Moravské vánoce; Česká mše vánoční
8. 12., Brno, Bach; Ryba; Weihnachtsoratorium - výběr; Česká mše vánoční
15. 12., Brno, Bach: Weihnachtsoratorium; 4 koledy
19. 12., Brno, Bach; Ryba; Weihnachtsoratorium - výběr; Česká mše vánoční
19. 12., Brno, Bach; Ryba; Weihnachtsoratorium - výběr; Česká mše vánoční
19. 12., Brno, Bach; Ryba; Weihnachtsoratorium - výběr; Česká mše vánoční
23. 12., Jihlava, Fiala; Jakubíček; Linek; Ryba; Bach; Vánoční koledy a pastorely; Vánoční oratorium (výběr)


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
2003

9. 1., Lille (Francie), Janáček: Glagolská mše
10. 1., Lille (Francie), Janáček: Glagolská mše
11. 1., Paris (Francie), Janáček: Glagolská mše
16. 1., Innsbruck (Rakousko), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
17. 1., Innsbruck (Rakousko), Beethoven:    Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
28. 2., Jihlava, Smetana: Česká píseň
19. 3., Mannheim (Německo), Berlioz: Romeo a Julie, op. 17
20. 3., Stuttgart (Německo), Berlioz: Romeo a Julie, op. 17
21. 3., Stuttgart (Německo), Berlioz: Romeo a Julie, op. 17
30. 3., Dolní Bojanovice, Fiala; Bruckner; Fibich; Mozart; Gratia Musa tibi, Jediný chorál; Duchovní motetta (výběr);
Missa brevis F-Dur; Laudate Dominum, Ave verum
11. 4., Linz (Rakousko), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
13. 4., Wien (Rakousko), Schubert: Mše Es-Dur 
13. 4., Brno, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
14. 4., St. Pölten (Rakousko), Schubert: Mše Es-Dur
15.4., Wien (Rakousko), Schubert: Mše Es-Dur
22. 4., Česká Třebová, Bruckner; Dvořák; Duchovní motetta (výběr); Mše D-dur, op. 86
25. 4., Brno, Fiala: Křest sv. Ludmily
27. 4., Brno, Dittersdorf: Missa solemnis D dur, op. 123
29. 4., Praha, Massenet: Marie Magdeleine
29. 4., Praha, Massenet: Marie Magdeleine
5. 5., Brno, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
6. 5., Praha, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
8. 5., Praha, Berlioz: Lelio aneb Návrat do života, op. 14b
9. 5., Praha, Berlioz: Lelio aneb Návrat do života, op. 14b
29. 5., Brno, Mendelssohn-Bartholdy: Eliáš, op. 70
28. 5., Dvořák: Te Deum, op. 103
4. 6., Mikulov, Smetana: Česká píseň, Dvořák: Te Deum, op. 103
5. 6., Vsetín, Smetana: Česká píseň, Dvořák: Te Deum, op. 103
15. 6., Vrbice, Dvořák: Te Deum, op. 103
20. 6., Litomyšl, Smetana; Beethoven; Rossini; Česká píseň; Chorální fantazie c-moll, op 80; Stabat mater
>22. 6., Praha, Verdi; Beethoven; Inno delle ivazioni (Píseň národů); Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
28. 6., Eberbach (Německo), Bernstein; Berlioz; Chichester Psalms; Te Deum, op. 22
29. 6., Eberbach (Německo), Bernstein; Berlioz; Chichester Psalms; Te Deum, op. 22
5. 7., St. Florian (Rakousko), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
12. 7., Telč, Händel: Mesiáš
27. 7., Passau (Německo), Verdi: Requiem
16. 8., Jaroměřice nad Rokytnou, Mozart; Čajkovskij; Smetana; Puccini; Verdi;    Operní sbory
31. 8., Luzern (Švýcarsko), Zimmermann: Requiem für einen jungen Dichter (Requiem pro mladého básníka)
2. 9., České Budějovice, Bruckner; Dvořák; Duchovní motetta (výběr); Mše D-dur, op. 86
20. 9., Neubrandenburg (Německo), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
24. 9., Brno, Ravel: Dafnis a Chloé (I.-II.-III.)
28. 9., Praha, Mendelssohn-Bartholdy: První Valpuržina noc, op. 60
10. 10., Bonn (Německo), Schönberg: Ten, který přežil Varšavu (Gurre-Lieder)
12. 10., Dortmund (Německo), Schönberg: Ten, který přežil Varšavu (Gurre-Lieder)
22. 10., Basel (Švýcarsko), Mozart: Requiem in d-Moll
23. 10., Basel (Švýcarsko), Mozart: Requiem in d-Moll
13. 11., Brno, Fiala; Franck; Regina coeli; Psýché
14. 11., Brno, Fiala; Franck; Regina coeli; Psýché
21. 11., Brno, Dvořák: Moravské dvojzpěvy
3. 12., Brno, Fiala; Ryba; Moravské vánoce; Česká mše vánoční
9. 12., Brno, Spirituály; koledy
11. 12., Mladá Boleslav, Milčinský; Michalička; Michna; Linek; Gruber; Ryba; koledy; Česká mše vánoční (výběr)
Brno, Vivaldi; Dittersdorf; Mozart; Linek; Milčinský; Michalička; Ryba; Gruber; Domine Deus; Offertorium; Korunovační mše (výběr); koledy
17. 12., České Budějovice, Ryba: Koledy; Česká mše vánoční
21. 12., Brno, Fiala; Ryba; Moravské vánoce; Česká mše vánoční
28. 12., Rajhrad, Fiala; Ryba; Moravské vánoce; Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
2002

4. 1., Brno, Vivaldi; Mozart; Gloria D-dur; Korunovační mše
24. 1., Brno, Janáček; Borodin; Na Soláni Čarták; Polovecké tance
25. 1., Brno, Janáček; Borodin; Na Soláni Čarták; Polovecké tance
16. 2., Jihlava, Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
24. 3., Brno, Haydn: Stabat Mater
27. 3., Brno, Salieri: Umučení Ježíše Krista (Pašije)
31. 3., Gießen (Německo), Dvořák: Te Deum, op. 103
5. 4., Brno, Černohorský; Janáček; Puccini; Regina coeli; Otčenáš; Messa di Gloria
16. 5., Milano (Itálie), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
17. 5., Milano (Itálie), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
18. 5., Milano (Itálie), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
30. 5., Rajhrad, Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
31. 5., Velehrad, Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
České Budějovice, Haydn: Stabat Mater
7. 6., Saarbrücken (Německo), Szymanowski; Bruckner; Stabat Mater, op. 53; Mše e-moll
14. 6., Passau (Německo), Bernstein: Mass
15. 6., Praha, Verdi: Requiem
21. 6., Praha, Dvořák: Te Deum, op. 103
22. 6., Litomyšl, Schönberg; Verdi; Ten, který přežil Varšavu; Requiem
23. 6., Jaroměřice n. Rok., Dvořák: Stabat mater, op. 58
6. 7., Bad Wildbad (Rakousko), Rossini: Le Comte Ory
10. 7., Gmunden (Rakousko) Fibich; Bruckner; Fiala; Missa brevis F-Dur; Duchovní motetta (výběr); Gratia Musa tibi
10. 7., Bad Wildbad (Rakousko), Rossini: Le Comte Ory
12. 7., Bad Wildbad (Rakousko), Rossini: Le Comte Ory
13. 7., Telč, Fiala; Bruckner; Mozart; Gratia Musa tibi; Duchovní moteta; Korunovační mše C dur
13. 7., Bad Wildbad (Rakousko), Winter: Maometto il fanatismo
16. 7., Bad Wildbad (Rakousko), Winter: Maometto il fanatismo
17. 7., Bad Wildbad (Rakousko), Rossini: Maometto secondo
18. 7., Bad Wildbad (Rakousko), Winter: Maometto il fanatismo
19. 7., Bad Wildbad (Rakousko), Rossini: Le Comte Ory
20. 7., Bad Wildbad (Rakousko), Rossini: Maometto secondo
31. 8., Dresden (Německo), Verdi: Trubadúr
1. 9., Dresden (Německo), Verdi: Trubadúr
3. 9., České Budějovice, Händel: Mesiáš
7. 9., Wroclaw (Polsko), Mozart: Requiem d-moll, op. 626
8. 9., Wroclaw (Polsko), Janáček: Glagolská mše
21. 9., Olomouc, Liszt: Christus
29. 9., Linz (Rakousko), Wagner: Parsifal
12. 10., Brno, Schubert: Mše č. 6 Es-dur
17. 10., Basel (Švýcarsko), Schubert: Mše č. 6 Es-Dur
22. 11., Olomouc, Smetana; Verdi; Proč bychom se netěšili; Vedi le fosce
4. 12., Brno, Fiala; Jakubíček; Ryba; koledy; Česká mše vánoční
11. 12., La Roche sur Yon (Francie), Dvořák; Martinů; Janáček; Fiala; Moravské dvojzpěvy; Mše D-dur, op. 86; Polní mše;
Ukvalské písně; Gratia Musa tibi
12. 12., Nantes (Francie), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
13. 12., Nantes (Francie), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
14. 12., Angers (Francie), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45    
15. 12., Angers (Francie), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45    
17. 12., Rennes (Francie), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45    
18. 12., Lorient (Francie), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45    
19. 12., Vannes (Francie), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45    
21. 12., Brno, Fiala; Jakubíček; Ryba; koledy; Česká mše vánoční
22. 12., Brno, Fiala; Jakubíček; Ryba; koledy; Česká mše vánoční
29. 12., Rajhrad, Ryba: Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
2001

1. 1., Praha, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
15. 1., Monza (Itálie), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
25. 1., Linz (Rakousko), Verdi; Wagner; Velké operní sbory
12. 4., Zlín, Vaňhal: Stabat Mater
17. 4., Brno, Haydn: Stvoření
20. 4., Brno, Vivaldi: Gloria D-dur
22. 4., Brno, Händel: Mesiáš
4. 5., Brno, Janáček, Glagolská mše
7. 5., Padova (Itálie), Salieri: La Passione di Gesu Christo
8. 5., Verona (Itálie), Salieri: La Passione di Gesu Christo
18. 5., Brno, Händel; Mozart; Haydn; Dvořák; Fauré; Verdi; Wagner; Smetana; Slavné operní a oratorní sbory
21. 5., Jihlava, Händel; Mozart; Haydn; Dvořák; Fauré; Verdi; Wagner; Smetana; Slavné operní a oratorní sbory
29. 5., Prachatice, Mozart: Korunovační mše C dur
31. 5., Hradec Králové, Orff: Carmina burana
4. 6., Olomouc, Händel; Mozart; Haydn; Dvořák; Fauré; Verdi; Wagner; Smetana; Slavné operní a oratorní sbory
5. 6., Kroměříž, Händel; Mozart; Haydn; Dvořák; Fauré; Verdi; Wagner; Smetana; Slavné operní a oratorní sbory
23. 6., Jaroměřice n. Rok., Verdi: Requiem
24. 6., Hukvaldy, Verdi: Requiem
29. 6., Bonn (Německo), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
1. 7., Bonn (Německo), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
14. 7., Neuberg (Rakousko), Verdi: Requiem
15. 7., St. Florian (Rakousko), Verdi: Requiem   
16. 7., Neuschwanstein (Německo), Verdi: Requiem
18. 7., Passau (Německo), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
21. 7., Telč, Mozart: Requiem
22. 8., Brno, Verdi: Operní sbory
25. 8., Lübeck (Německo), Bellini: Norma
2. 9., Konice, Fibich; Bruckner; Fauré; Missa brevis F-Dur; Duchovní moteta (výběr); Requiem, op. 48 (výběr)
8. 9., České Budějovice, Verdi: Verdi gala - operní sbory - výběr
14. 9., Picardie (Lucembursko), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
16. 9., Luxembourg (Lucembursko), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
19. 9., Brno, Bernstein: Mše
27. 9., Olomouc, Händel: Mesiáš (výběr)
30. 9., Bad Urach (Německo), Janáček: Glagolská mše
1. 10., Upfingen (Německo), Vaňhal; Martinů; Fiala; Fibich; Janáček; Stabat Mater; Polní mše;  Gratia Musa tibi; Missa Brevis in F dur; Ukvalské písně
3. 10., Bad Urach (Německo), Dvořák: Requiem, op. 89
6. 10., Brno, Verdi: Requiem
25. 10., Milano (Itálie), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
26. 10., Bergamo-Scanzorosciate (Itálie), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
27. 10., Milano (Itálie), Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
1. 11., Praha, Liszt: Christus (výběr dle koncertu ve Vatikánu)
2.  11., Praha, Dvořák: Te Deum, op. 103
8.11., Brno, Webber: Requiem
9. 11., Brno, Webber Requiem
10. 11., Brno, Program hejtmanských koncertů
11. 11., Brno, Fiala; Bruckner; Fauré   
9. 12., Bystřice n. Pernštejnem, anonym; Michna; Ryba; Linek; Mozart; Pastorely; Korunovační mše
13. 12., Frankfurt a. Main  (Německo), Ravel: Dafnis a Chloé
14. 12., Frankfurt a. Main (Německo), Ravel: Dafnis a Chloé
16. 12., Brno, Vivaldi; Ryba; Gloria G-dur; Česká mše vánoční
17. 12., Jihlava, anonym; Michna; Linek; Ryba; Pastorely; Česká mše vánoční
18. 12., České Budějovice, anonym; Michna; Linek; Ryba; Čarovné noci děťátko; Pastorely; Česká mše vánoční
19. 12., Fryštát, anonym; Michna; Michalička; Linek; Ryba; Gruber; Čarovné noci děťátko; Pastorely; Česká mše vánoční (výběr);
Tichá noc
21. 12., Brno-Kr. Pole, Vivaldi; Ryba; Gloria G-dur; Česká mše vánoční
22. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
30. 12., Rajhrad, Ryba: Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
2000

20. 1., Basel (Švýcarsko), Dvořák; Fiala; Halma; Janáček; Šesták; Bártek; lidové písně
20. 1., Basel (Švýcarsko), Stravinskij: Bauernhochzeit (Svaďobka); Die Nachtigall
26. 3., Linz (Rakousko), Verdi: Requiem
4. 4., Praha, Mozart: Requiem d-moll, op. 626
6. 4., Brno, Mahler: Smuteční slavnost
7. 4., Brno, Mahler: Smuteční slavnost
12. 4., Burgos (Španělsko), Mozart: Requiem
13. 4., Iglesia (Španělsko), Mozart: Requiem
15. 4., Soria (Španělsko), Fauré: Requiem, op. 48
17. 4., Arrasate (Španělsko), Mozart: Requiem
18. 4., Ourense (Španělsko), Fauré: Requiem, op. 48
19. 4., Gijón (Španělsko), Fauré: Requiem, op. 48
30. 4., Brno, Beethoven: Missa solemnis D dur, op. 123
13. 5., Brno, Händel; Mozart; Haydn; Dvořák; Verdi; Fiala; Výběr: Mesiáš; Requiem; Stvoření; Stabat Mater, op. 58; Te Deum, op. 103; Nabucco, Macbeth; Il Trovatore; Aida; Gratia Musa tibi
1. 6., Brno, Schönberg; Beethoven; Přežil jsem Varšavu, op. 46 ; Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
4. 6., Bleckede (Německo), Dvořák; Verdi; Moravské dvojzpěvy; operní sbory
6. 6., Prachatice, Dvořák: Mše D dur, op. 86
8. 6., Ostrava, Bruckner: Te Deum
14. 6., Praha, Orff: Carmina Burana
17. 6., Jaroměřice nad Rokytnou, Mozart: Mše C dur Korunovační
2. 7., Nürnberg  (Německo), Gallus-Handl; Pachelbel; Bruckner; Brahms; Fibich; Fiala; Lamentatio Jeremiae Prophetae I., II;
Magnificat in D-dur; Pange lingua, Locus iste, Ave Maria; Zwei Choralvorspiele; Missa brevis F-Dur; Gratia Musa tibi
5. 7., Nürnberg (Německo), Des Préz; Pachelbel; Jacob; Magnificat quatri toni; Magnificat in D-dur; Sinfonia Ekklesiastes
13. 7., Brno, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
26. 7., Wien (Rakousko), Verdi: Nabucco; Questa dunque e l´iniqua mercede; Tergi del pianto America; Mal per me che m´affidai;
Fra queste dense tenebre…Giuriam d´Italia; Tu vedrai che amore in terra; Aroldo;Vedi destin!; Mon fils, reprenez;
Tutto nel mondo e burla
15. 8., Brno, Verdi: Requiem
14. 9., Praha, Massenet: Marie Magdeleine
15. 9., Praha, Massenet: Marie Magdeleine   
22. 9., Brno, Massenet: Marie Magdeleine       
26. 9., Locarno (Švýcarsko), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
14. 10., Bonn (Německo), Krenek: Karl V.
15. 10., Köln (Německo), Krenek: Karl V.
22. 10., Řím (Vatikán), Liszt: Christus - 2. díl (č. 8, 9 a 10)  a 3. díl (č. 11, 12 a 14)
23. 10., Řím (Vatikán), Liszt: Legenda o sv. Alžbětě
4. 12., Graz (Rakousko), Verdi: Requiem
5. 12., Graz (Rakousko), Verdi: Requiem
12. 12., Brno, anonym; Michna; Ryba; Linek; Mozart; Čarovné noci děťátko; Slavíček, Srdce plesá; Já jsem pastýř;
Vzhůru, bratři; Narodil se Kristus Pán; Mše C dur - Korunovační
17. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
21. 12., Brno, Bach: Vánoční oratorium (č. I)
26. 12., Rajhrad, Ryba: Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
1999

1. 1., Brno, Z Broadwaye do Hollywoodu - z muzikálů a filmů
2. 1., Brno, Z Broadwaye do Hollywoodu - z muzikálů a filmů
5. 1., Brno, Janáček: Glagolská mše; Věčné evangelium
6. 1., Brno, Janáček: Glagolská mše; Věčné evangelium
8. 2., Bad (Německo), Dvořák; Verdi; Mše D dur, op. 86; operní sbory (výběr)
11. 2., Odense (Dánsko), Verdi: Requiem
12. 2., Odense (Dánsko), Verdi: Requiem
6. 3., Bochum (Německo), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
11. 3., Innsbruck (Rakousko), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
12. 3., Innsbruck (Rakousko), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
28. 3., Brno, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
31. 3., Praha, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
1. 4., Praha, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
2. 4., Wien (Rakousko), Massenet: Marie Magdeleine
3. 4., Wien (Rakousko), Massenet: Marie Magdeleine
5. 4., Wien (Rakousko), Massenet: Marie Magdeleine
7. 4., Pardubice, Haydn: Stvoření
9. 4., Rožnov pod Radhoštěm, Mozart; Dvořák; Ave verum, Laudate Dominum, Alleluja; Mše D dur, op. 86
13. 5., Brno, Liszt: Faustovská symfonie
30. 5., St. Pölten (Rakousko), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
19. 6., Jaroměřice nad Rokytnou, Mozart: Requiem d-moll, op. 626
27. 6., Jaroměřice nad Rokytnou, Verdi:    árie a sbory z oper
6. 7., Bad Füssing (Německo), Liszt: Faustovská symfonie
3. 7., Litomyšl, Mahler: Symfonie č. 2 c-moll "Vzkříšení"
15. 8., Luzern (Švýcarsko), Schoeck: Penthesilea op. 39
31. 8., České Budějovice, Vivaldi; Mozart; Schubert; Gloria D-dur; Ave verum; Laudate Domino; Mše č. 2 G dur
31. 8., České Budějovice, Haydn: Theresienmesse
29. 8., Weimar (Německo), Mahler: Symfonie č. 2 c-moll "Vzkříšení"
5. 9., Waldsassen (Německo), Verdi: Requiem
14. 9., Praha, Verdi: árie a sbory z oper
23. 9., St. Florian (Rakousko), Liszt: Christus
25. 9., Basel (Švýcarsko), Beethoven; Zimmermann; Missa solemnis D dur, op. 123; Pocta mladému básníkovi
1. 10., Bratislava (Slovensko), Hummel: Mše Es dur, op. 80
2. 10., Olomouc, Fauré: Requiem, op. 48
3. 10., Brno, Mozart: Requiem d-moll, op. 626
14. 10., Luxembourg (Lucembursko), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
15. 10., Luxembourg (Lucembursko), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
16. 10., Namur (Belgie), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
22. 10., Frankfurt a. Main (Německo), Halfter: Don Quijote
4. 11., Plzeň, Martinů: Polní mše
20. 11., Jeseník, Mozart; Schubert; Ave verum, Laudate Dominum, Tu virginum corona, Alleluja; Mše č. 2 G dur
11. 12., Verolanuova (Itálie), Verdi: Requiem
13. 12., Brno, Vivaldi; Schubert; Gloria G-dur; Mše č. 2 G-dur
16. 12., Brno, Händel: Mesiáš
17. 12., Brno, anonym; Linek; Ryba; Čarovné noci děťátko; Já jsem pastýř, Dobrou noc, můj andílku, Vzhůru, bratři,
Narodil se Kristus Pán; Srdce plesá; Slavíček; Česká mše vánoční
21. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
25. 12., Dresden (Německo), Händel: Mesiáš
26. 12., Dresden (Německo), Händel: Mesiáš
26. 12., Dresden (Německo), Händel: Mesiáš
21. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
1998

1. 1., Salzburg (Rakousko), Haydn: Die Schöpfung
8.–9. 2., Brno, Fauré; Janáček; Requiem, op. 48; Otčenáš; Zdrávas Maria; Hospodine
15. 3., Bratislava (Slovensko), Händel: Mesiáš
21. 3., Plzeň, Dvořák: Requiem, op. 89
2. 4., Olomouc, Verdi: Requiem
5. 4., Brno, Rossini: Stabat Mater
9. 4., Brno, Liszt: Legenda o sv. Alžbětě
14. 4., Rožnov pod Radhoštěm, Vaňhal: Stabat Mater
16. 4., Olomouc, Mahler: II. symfonie c moll
19. 4., Brno, Bruckner: Te Deum
26. 4., Brno, Janáček; Martinů; Dvořák; Bernstein; Zdrávas Maria; Penzistům učitelům
20. 6., Hukvaldy, Dvořák; Janáček; Mše D dur, op. 86; Glagolská mše
21. 6., Litomyšl, Bernstein; Dvořák (duchovní díla); Missa brevis; Chichesterské žalmy; Mše D dur, op. 86
27. 6., Passau (Německo), Massenet: Marie Magdeleine
3. 7., Nürnberg (Německo), Liszt: Legenda o sv. Alžbětě
6. 7., Hustopeče, Zelenka; Janáček; Magnificat; Věčné evangelium
14. 7., Mannheim (Německo), Janáček: Hospodine, pomiluj ny; Otčenáš; Glagolská mše
15. 7., Stuttgart (Německo), Janáček: Hospodine, pomiluj ny; Otčenáš; Glagolská mše
16. 7., Stuttgart (Německo), Janáček: Hospodine, pomiluj ny; Otčenáš; Glagolská mše
17. 7., Stuttgart (Německo), Janáček: Hospodine, pomiluj ny; Otčenáš; Glagolská mše
22. 8., Český Krumlov, Verdi: Requiem
26. 8., Luzern (Švýcarsko), Janáček; Stravinskij; Glagolská mše; Svaďobka (Les noces)
5. 9., České Budějovice, Dvořák: Requiem, op. 89
6. 9., Ostrava, Haydn: Stvoření
15. 9., Brno, Verdi: Requiem
18. 9., Bonn (Německo), Beethoven: Kantate auf den Tod Kaiser Josephs II.; Fantasie für Klavier, Chor und Orchester c-Moll op. 80
21. 9., Praha, Beethoven: Kantáta na smrt císaře Franz Josefa II.; Fantazie c-Moll, op. 80 (pro klavír, smíš. sbor a orchestr)
23. 9., Brno, Bruckner: Ave Maria
24. 9., Brno, Janáček: Glagolská mše
25. 9., Praha, Janáček: Glagolská mše
29. 9., Bratislava (Slovensko), Janáček: Glagolská mše
11. 10., Zábřeh, Mozart; Martinů; Janáček; Missa brevis; Polní mše (výběr); Otčenáš
11. 10., Uničov, Janáček; Martinů; Dvořák; Bernstein; Duchovní skladby (Otčenáš; Zdrávas Maria; Ave Maria; Hospodine, pomiluj ny); Polní mše (výběr)); Duchovní skladby (Ave Maria, Ave Maria Stella, Ó sanctissima); Missa brevis
18. 10., Brusel (Belgie), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
19. 10., Antwerpen (Belgie), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
20. 10., Maastricht (Holandsko), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
12. 11., Brno, Berlioz: Requiem, op. 5
13. 11., Brno, Berlioz: Requiem, op. 5
22. 11., Stuttgart (Německo), Berlioz: Requiem, op. 5
25. 11., München (Německo), Berlioz: Requiem, op. 5
5. 12., Brno, Janáček: Otčenáš
6. 12., Brno, Janáček: Glagolská mše
18. 12., Brno, Haydn, Stvoření
19. 12., Brno, anonym; Michna; Michalička; Ryba; Linek; Čarovné noci děťátko; Vánoční rosička; Vánoční noc; Vánoční magnet;
Vánoční vinšovaná pošta;  Aj, radost velikou; Slavíček; Já jsem pastýř; Dobrou noc, můj Ježíšku; Vzhůru, bratři; Narodil se Kristus Pán; Česká mše vánoční
20. 12., Brno, anonym; Linek; Ryba, Čarovné noci děťátko; Já jsem pastýř, Vzhůru, bratři; Narodil se Kristus Pán
22. 12., Praha, Ryba: Česká mše vánoční; vánoční pastorely starých českých mistrů 17. a 18. stol.

 

Koncerty a zahraniční turné ČFSB
1997

1. 1., Brno, Orff Carl Carmina Burana
10. 2., Brno, Janáček: Glagolská mše
19. 2., Praha, Bernátek; Fiala; Sv. Vojtěch; Sv. Ludmila; Sv. Václav
23. 3., Brno, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
28. 3., Brno, Gallus-Handl: Lamentace proroka Jeremiáše
31. 3., Praha, Mozart: Korunovační mše C dur
3. 4., České Budějovice, Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
23. 4., Brno, Fiala: Pocta českým světcům
6. 5., Olomouc, Fiala: Pocta českým světcům
11. 5., Bayreuth (Německo), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
2. 6., Praha, Beethoven Ludwig v. Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
3. 6., München (Německo), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
19. 6., České Budějovice, Fiala: Pocta českým světcům
26. 6., Litomyšl, Prokofjev: Alexandr Něvský, op. 78
5. 7., Kutná Hora, Verdi: Requiem
22. 8., České  Budějovice, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
29. 8., Praha, Bernstein: Mše
30. 8., Praha, Bernstein: Mše
31. 8., Plauen (Německo), Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
7. 9., Terezín, Verdi: Requiem
11. 9., Praha, Dvořák: Requiem, op. 89
14. 9., Plzeň, Fiala: Pocta českým světcům
18. 9., Brno, Fauré: Requiem, op. 48
21. 9., Praha, Fauré: Requiem, op. 48
23. 9., Brno, Dvořák: Requiem, op. 89
4. 10., Olomouc, Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
14. 11., Litoměřice, Fiala: Pocta českým světcům
15. 11., Brno, Schubert: Mše G-dur
20. 11., Brno, Novák: Didó
21. 11., Brno, Novák: Didó
18. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
20. 12., Brno, Vivaldi; Ryba; Gloria G-dur; Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
1996

1. 1., Hustopeče, Ryba Jakub Jan; Michna Adam Václav z Otradovic Česká mše vánoční; Pastorely
4. 1., Brno, Cherubini: Requiem (výběr)
7. 1., Praha, Bach: Weihnachtsoratorium 4.-6. část
8. 1., Brno, Bach: Weihnachtsoratorium 4.-6. část
29. 2., Brno, Bruckner: Te Deum
1. 3., Brno, Bruckner: Te Deum
21.–23. 3., Brno, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
23. 3., Brno, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
26. 3., Berlín (Německo), Schubert: Mše As dur
31. 3., Brno, Vaňhal Jan Křtitel Stabat Mater
14. 4., Brno, Schubert Franz Mše As dur
16.–18. 4., Brno, Janáček Leoš Rákos Rákoczy; lidové písně-Unknown II
24. 5., Praha, Janáček Leoš Glagolská mše
27. 5., Prachatice, Vaňhal Jan Křtitel Stabat Mater
30. 5., Brno, Dvořák Antonín Mše D dur, op.
14. 6., München (Německo), Bruckner: Ave Maria
14. 6., Bruckner: Mše č. 2 e-moll
14. 6., Bruckner: Te Deum
15. 6., Passau (Německo), Bruckner: Ave Maria; Te Deum
22. 6., Ostrava, Bruckner: Te Deum
3. 7., Nürnberg (Německo), Schubert: Mše As dur
5. 7., Wien (Rakousko), Schubert: Mše As dur
9. 7., Montevideo (Urugay) Dvořák: Stabat Mater, op. 58
11. 7., Buenos Aires (Argentina), Dvořák: Stabat Mater, op. 58
12. 7., Buenos Aires (Argentina), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
28. 7., Engelhartszell (Rakousko), Schubert: Mše As dur
25. 8., Waldsassen (Německo), Dvořák: Requiem, op. 89
1. 9., Wroclaw (Polsko), Dvořák: Te Deum, op. 103
21. 9., Jaroměřice nad Rokytnou, Vaňhal: Stabat Mater
26. 9., Karlovy Vary, Janáček: Glagolská mše
28. 9., Olomouc, Bruckner: Mše E-moll
30. 9., Brno, Hummel: Mše Es dur, op. 80, Olomouc,Te Deum, op. 103
3. 10., Olomouc, Dvořák: Mše D dur, op. 86
11. 10., Linz (Rakousko), Bruckner: Locus iste; Ave Maria; Te Deum; Psalm 150
25.–26. 10., Brno, Gallus-Handl: Lamentace proroka Jeremiáše
31. 10., Plzeň, Dvořák: Requiem, op. 89
15. 11., Saarbrücken (Německo), Verdi: Requiem
27.–29. 11., Brno, Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
5. 12., Praha, Mozart: Requiem
6. 12., Jihlava, Mozart: Requiem
7. 12., Brno, Mozart: Requiem
12. 12., Innsbruck (Rakousko), Verdi: Requiem
13. 12., Innsbruck (Rakousko), Verdi: Requiem
20. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
22. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
1995

1. 1., Hustopeče, Ryba Jakub Jan Česká mše vánoční
10.  1., Gmunden (Rakousko), Bach: Weihnachtsoratorium 2. část (IV., V., VI.)
9. 2., Zlín, Orff: Carmina burana
15.–16. 2., Brno, Fiala: Pocta českým světcům
9. 3., Brno, Smetana; Beethoven; Česká píseň; Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
10. 3., Brno, Smetana; Beethoven; Česká píseň; Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
8. 4., Ostrava, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
9. 4., Brno, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
11. 4., Praha, Michna; Caldara; Žalostná postní tragédie (actus I.-IV.); Dies irae
22. 4., Brno, Liszt: Christus
23. 4., Ostrava, Liszt: Christus
27., 28., 30. 4., Brno, Bruckner: Mše e-moll
13. 5., Olomouc, Händel; Mozart; Fiala: Pocta českým světcům
19. 5., Echternach (Lucembursko), Verdi: Requiem
20. 5., Brno, Orff: Carmina burana
22. 5., Ostrava, Dvořák: Te Deum, op. 103
5. 6., Ostrava, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
8. 6., Ostrava, Orff: Carmina Burana
16. 6., Brno, Händel: Mesiáš
18. 6., Olomouc, Orff: Carmina Burana
24. 6., Praha, Händel: Mesiáš
25. 6., Litomyšl, Händel: Mesiáš
26. 6., Olomouc, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll, op. 125
2. 7., Dresden (Německo), Bruckner: Te Deum
5. 7., Hukvaldy, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
7. 7., České Budějovice, Dvořák: Mše D dur, op. 86
8. 7., Český Krumlov, Dvořák: Mše D dur, op. 86
9. 7., Bechyně, Dvořák: Mše D dur, op. 86
9. 9., Praha
25. 9., Brno, Fiala: Gratia Musa tibi
25. 9., Brno, Janáček: Glagolská mše (originál)
1. 10., Brno, Dvořák: Mše D dur, op. 86
8. 10., Bučovice,
9. 10., Rajhrad,
13. 10., Svitavy, Gallus-Handl; Bruckner; Dvořák Motetta
21. 10., Linz (Rakousko), Schönberg; Martinů; Waldek; Ten, který přežil Varšavu; Polní mše; Die Strassen nach Eden
22. 10., Gmunden (Rakousko), Schönberg; Martinů; Waldek; Ten, který přežil Varšavu; Polní mše; Die Strassen nach Eden
15. 11., Brno, Bruckner: Mše e-moll
1. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
14. 12., Brno, Liszt: Faustovská symfonie
15. 12., Brno, Liszt: Faustovská symfonie
19. 12., Praha, Bach: Weihnachtsoratorium (1. - 3. část)
23. 12., Brno, Bach: Weihnachtsoratorium (1. - 3. část)
26. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
26. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
27. 12., Zbýšov u Brna, Ryba: Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
1994

7. 2., Pardubice, Cherubini: Requiem c-moll
8. 2., Hradec Králové, Cherubini: Requiem c-moll
9. 2., Pardubice, Cherubini: Requiem c-moll
17. 3., Brno, Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
18. 3., Brno, Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
22.–23. 3., Brno, Massenet: Marie Magdeleine
26. 3., Brixen (Itálie), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
27. 3., Brixen (Itálie), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
30. 3., Brno, Michna; Caldara: Žalostná postní tragédie; Dies irae
31. 3., Ostrava, Michna; Caldara: Žalostná postní tragédie; Dies irae
6. 4., České Budějovice, Linek; Vaňhal; Ryba: Tři zpěvy svatojánské; Stabat Mater; Chvalozpěv ke sv. Janu Nepomuckému
7. 4., České Budějovice, Linek; Vaňhal; Ryba: Tři zpěvy svatojánské; Stabat Mater; Chvalozpěv ke sv. Janu Nepomuckému
9. 4., Brno, Massenet: Marie Magdeleine
10. 4., Ostrava, Massenet: Marie Magdeleine
14. 4., Teplice, Dvořák: Stabat Mater, op. 58
21. 4., Brno, Gallus-Handl; Caldara: Lamentace proroka Jeremiáše I, II, III, IV.; Miserere mei
22. 4., Brno, Gallus-Handl; Caldara: Lamentace proroka Jeremiáše I, II, III, IV.; Miserere mei
1. 5., Wien (Rakousko), Dvořák: Mše D dur, op. 86
1. 5., Wien (Rakousko), Bruckner; Fiala; Cherubini: 3 duchovní motetta (Pange lingua; Locus iste; Ave Maria); Sv. Ludmila; Requiem
11. 5., Brno, Massenet, Marie Magdeleine
27. 5., Ostrava, Cherubini: Requiem c-moll
2. 6., Brno, Brahms; Bruckner
3. 6., Brno, Brahms; Bruckner
8. 6., Ostrava, Janáček: Glagolská mše
9. 6., Frýdek-Místek, Janáček: Glagolská mše
10. 6., Praha, Janáček: Glagolská mše
26. 6., Kroměříž, Fiala: Píseň sestry Anežky a bratra Františka
3. 7., Bučovice, Dvořák: Mše D dur, op. 86
15. 9., Brno, Mahler: Symfonie č. 2 c-moll "Vzkříšení"
16. 9., Brno, Mahler: Symfonie č. 2 c-moll "Vzkříšení"
26. 4., Linz (Rakousko), Dvořák: Te Deum, op. 103
4. 9., Olomouc, Dvořák: Mše D dur, op. 86
25. 9., Hustopeče, Fiala; Dvořák; Jediný chorál; Křest sv. Ludmily; Mše D-dur, op. 86
29. 9., Brno, Fiala: Gratia Musa tibi
2. 10., Prostějov
15. 10., Olomouc, Verdi: Requiem
18. 10., Ostrava, Verdi: Requiem
30. 10., Wien (Rakousko), Hummel: Mše Es dur, op. 80
31. 10.–1. 11., Brno, Hummel: Mše Es dur, op. 80
25.–26. 11., Brno, Cherubini: Requiem
9. 12., Bratislava (Slovensko), Liszt: Christus
12. 12., Pamplona (Španělsko), Liszt: Christus
14. 12., La Coruňa (Španělsko), Liszt: Christus
15. 12., Santiago de Compostela (Španělsko), Liszt: Christus
16. 12., Madrid (Španělsko), Liszt: Christus
17. 12., Oviedo (Španělsko), Liszt: Christus
20. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
26. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
26. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
1993

2. 2., Praha, Dvořák: Te Deum, op. 103
2. 4., České Budějovice, Cherubini: Requiem
4. 4., Brno, Cherubini: Requiem
18. 4., Brno, Dvořák: Mše D dur, op. 86
6. 5., České Budějovice, Ryba: Sv. Jan Nepomucký
9. 5., Brno, Janáček: Glagolská mše
10. 5., Brno, Janáček: Glagolská mše
15. 5., Mistelbach (Rakousko), Gallus-Handl, Bruckner, Cherubini, Dvořák
15. 5., Gallus-Handl: Pater Noster
15. 5., Gallus-Handl: Lingua
15. 5., Gallus-Handl: Miserere mei Deus
15. 5., Gallus-Handl: Locus iste
15. 5., Gallus-Handl: Ave Maria
15. 5., Bruckner: Requiem in c-moll
15. 5., Dvořák: Stabat Mater, op. 58 (Eja Mater)
16. 5., Brno, Fiala: Sv. Jan Nepomucký, Píseň sestry Anežky a bratra Františka, Sv. Ludmila
3. 6., Brno, Fiala: Sv. Ludmila, Foerster: Píseň bratra slunce, Dvořák: Te Deum, op. 103
4. 6., Brno, Fiala: Sv. Ludmila, Foerster: Píseň bratra slunce, Dvořák: Te Deum, op. 103
6. 6., Mödling (Rakousko)
8. 6., Vysoké Mýto
23. 6., Praha, Dvořák: Mše D dur, op. 86
4. 7., Bučovice, Gorizia I
17. 7., Brno
3. 9., Uničov
3. 9., Velká Bystřice
21. 8., Brno
14. 9., Praha, Mahler: 2. symfonie
19. 9., Brno, Fiala: Sv. Ludmila
29. 9., Brno
9. 10., Brno, Gallus-Handl: Stetit Jesus; Ecce quomodo moritur justus; Ascendit Deus; Te Deum; O magnum mysterium;
O beata trinitas; Haec dies; Lamentationes Ieremiae prophetae
21. 10., Brno, Ryba: Sv. Jan Nepomucký
22. 10., Brno, Ryba: Sv. Jan Nepomucký
10. 11., München (Německo), Brahms: Ein Deutsches Requiem, op. 45
15. 12., Gmunden (Rakousko), Bach: Weihnachtsoratorium I., II., III. část
16. 12., Brno, Bach: Weihnachtsoratorium I., II., III. část
17. 12., Brno, Bach: Weihnachtsoratorium I., II., III. část
18. 12., Praha, Bach: Weihnachtsoratorium
19. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
19. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
20. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
24. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
1992

19. 2., Brno, Fibich Missa brevis F dur
13. 4., Brno, Dvořák: Stabat Mater, op. 58 (Eja Mater)
26. 4., Brno, Dvořák: Stabat Mater, op. 58 (Eja Mater)
28. 4., Brno - natáčení CD Fiala: Píseň sestry Anežky a bratra Františka
13. 5., Naarden (Holandsko), Fiala: Capriccio II, Foerster: Píseň bratra slunce
7. 6., Olomouc
12. 6., Freistadt (Rakousko)
5. 7., Prinzersdorf (Rakousko)
10. 9., Brno
11. 9., Brno
19. 9., Kremsmünster (Rakousko)
20. 9., Kremsmünster(Rakousko)
20. 9., Ohlsdorf (Rakousko)
26.–27. 9., Brno, Michna: O narození Páně, Ryba: Česká mše vánoční
22. 10., Brno, Cherubini: Maria
23. 10., Brno, Verdi: Requiem
19. 11., München (Německo), Verdi: Requiem
11. 12., Hustopeče
12. 12., Brno
13. 12., Telč
20. 12., Brno, Michna: O narození Páně, Ryba: Rozmilý slavíčku, Srdce plesá, Česká mše vánoční
21. 12., Brno, Michna: O narození Páně, Ryba: Rozmilý slavíčku, Srdce plesá, Česká mše vánoční
22. 12., Brno, Michna: O narození Páně, Ryba: Rozmilý slavíčku, Srdce plesá, Česká mše vánoční


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
1991

3. 3., Brno, Oratorium ke sv. Anežce
31. 3., Brno, Dvořák: Mše D dur
24. 4., Brno, Dvořák: Mše D dur, Te Deum
25. 4., Brno, Dvořák: Mše D dur, Te Deum
26. 4., Linz (Rakousko), Dvořák: Mše D dur
7. 5., Hradec Králové, Dvořák: Te Deum
17. 5., Marktoberdorf (Německo),
18. 5., Füssen (Německo)
19. 5., Pfronten (Německo), Gallus-Handl: Lamentace proroka Jeremiáše, Dvořák: Mše D dur
20. 5., Marktoberdorf (Německo), Skladby Chorstudios
21. 5., Marktoberdorf (Německo)
29. 5., Třebíč
1. 6., Mistelbach (Rakousko)
6. 6., Olomouc, Dvořák: Mše D dur, Te Deum
8. 6., Freistadt (Rakousko)
9. 6., Kremsmünster (Rakousko), Lotti
11. 6., Wadern-Büschfeld (Rakousko), Gallus-Handl, Dvořák, Foerster, Poulenc, Janáček
28. 6., Brno, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll
29. 6., Brno, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll
17. 9., Mohelnice, Dvořák: Mše D dur
17. 9., Uničov, Dvořák
28. 9., Brno-Husovice, Dvořák: Mše D dur, Te Deum
3. 10., Brno, Dvořák: Te Deum
14. 10., Brno
24. 10., Brno, Mozart: Korunovační mše C dur
25. 10., Brno, Mozart: Korunovační mše C dur
27. 10., Brno, Dvořák: Mše D dur
13. 11., Brno, Linek: Pastorely
16. 11., Jihlava, Dvořák Mše D dur, Te Deum
17. 11., Brno, Fiala: Píseň sestry Anežky a bratra Františka
29. 11., Brno, Beethoven: Symfonie č. 9 d-moll
7. 12., Praha, Dvořák: Mše D dur
19. 12., Brno, Haydn: Stvoření
20. 12., Brno, Haydn: Stvoření
22. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
22. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
24. 12., Brno, Linek: Pastorely


Koncerty a zahraniční turné ČFSB
1990

23. 1., Brno
28. 1., Brno
10. 2., Brno
25. 2., Horn (Rakousko)
25. 2., Melk (Rakousko)
4. 3., Pfaffendorf (Rakousko)
4. 3., Haugsdorf (Rakousko)
4. 3., Schrems (Rakousko)
7. 3., Hodonín
7. 3., Hodonín
22. 3., Dolný Kubín (Slovensko)
29. 3., Gmunden (Rakousko)
30. 3., Bad Schallerbach (Rakousko)
31. 3., Freistadt (Rakousko)
1. 4., Prinzersdorf (Rakousko)
1. 4., Hollabrunn (Rakousko)
29. 4., Zistersdorf (Rakousko)
3. 5., Kroměříž
5. 5., Brno
5. 5., Brno
6. 5., Poysdorf (Rakousko)
27. 5., Sloup
3. 6., Brno
6. 6., Vyškov
21. 6., Brno
8. 9., Pfaffendorf (Rakousko)
9. 9., Retz (Rakousko)
26. 9., Brno
27. 9., Brno
29. 9., Brno
29. 9., Brno, Martinů: Hora tří světel 10.11., Mödling (Rakousko)
12. 11., Brno
16. 11., Jihlava
8. 12., Banská Bystrica (Slovensko)
9. 12., Šitbořice
9. 12., Újezd
16. 12., Kurdějov
16. 12., Vyškov
22. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
23. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční
23. 12., Brno, Ryba: Česká mše vánoční